Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sutriko visuomeninio transporto eismas į Rusnę

Publikuota: 2011 sausio 24 Kategorija: Aktualijos, Rajone

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Pirmadienio rytą, vandens lygiui virš potvynio apsemto kelio iš Šilutės į Rusnę pasiekus 45 centimetrus, buvo nutrauktas maršrutinių autobusų eismas šiuo keliu. Vietoj jų į salą pradėjo kursuoti specialus Šilutės autobusų parko sunkvežimis ‘MAN CAD’.

Deja, jau pirmojo reiso į Rusnę metu šis monstras susidūrė su nenumatytomis problemomis – nuo vandens ir šalčio (pirmadienio rytą Šilutėje spigino 13 laipsnių šaltukas) užšalo mašinos stabdžiai, sutriko kitų mazgų darbas.

Todėl Rusnėje jo laukiantiems moksleiviams ir kitiems keleiviams teko ilgokai pašalti.

Anot Šilutės autobusų parko direktoriaus Artūro Stonkaus, dar šį sekmadienį, kai oro temperatūra laikėsi ties nuline padala, specialusis automobilis be vargo nuriedėjo į Rusnę ir grįžo atgal. Tačiau pirmadienio rytą vos pervažiavusią apsemtu keliu mašiną “suparalyžiavo” šaltis…

Sugrįžęs iš pirmojo reiso specialusis automobilis buvo paskubomis ‘reanimuojamas’, pasitelkiant įvairias šildymo ir džiovinimo priemones.

Šilutės autobusų parko vadovas sakė dėsiąs visas pastangas, kad, nepaisant visų sunkumų, keleivinis ‘MAN CAD’  kursuotų į Rusnės salą įprastu maršrutinių autobusų grafiku.

3 skaitytojų komentarai
Daiva 2011 sausio 24d., 16:41188.69.224.73
O kai paskambinau Renčeliauskui ir pasiteravau, kodėl nebuvo autobuso puse aštuonių iš Rusnės, jis pasipiktinęs tvirtino, kad buvo. Negi pasiginčysi…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 0

Atsakyti

Valerijus 2011 sausio 25d., 20:2288.118.77.71

Ir tikrai jis sekmadieni neriedejo i jokia Rusne, ir negryzo atgal. Nes vairuotojas yra rusniskis, ir 7ni ramiai sau buvo Rusneje. Pirmadieni pirma karta uzvede ta masina, ir oi, nustebo, kad sutriko kitu mazgu darbas.
Reikia atsakingu tarnybu darba organizuoti taip, kad transporto priemones butu ruosiamos is anksto, o ne tada kai reikia vykti i reisa. Tada nereiketu saltyje laukti visa valanda.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Daiva 2011 sausio 26d., 17:59188.69.224.112

Ir dar – Renčeliauskas per televiziją visus ragino nevažiuoti nuosavais automobiliais, o naudotis visuomeniniu transportu. Tačiau autobusų reisų nepadaugėjo. Tai kaip gali 100-200 žmonių ryte tilpti į 30-40 vietų būdą???

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą