Zoninėse varžybose Šilutės rajonui atstovaus Vilkyčių tinklininkai

Publikuota: 2011 sausio 21 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Rajono čempionai Vilkyčių mokyklos tinklininkai. (Broniaus Mulskio nuotr.)Rajono čempionai Vilkyčių mokyklos tinklininkai. (Broniaus Mulskio nuotr.)

Šilutės rajono kaimo mokyklų berniukų tinklinio turnyras baigėsi finalinėmis varžybomis Vilkyčių pagrindinėje mokykloje. Jas laimėjo Vilkyčių mokiniai.

Dėl teisės atstovauti rajonui zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose varžėsi Saugų, Vainuto, Vilkyčių ir Žemaičių Naumiesčio mokyklų komandos.

Nors zoninėse varžybose Vilkyčių mokiniai ir pralaimėjo Saugų komandai, tačiau atsigriebė finale,  įtikinamai laimėdami jį rezultatu 2:0.

Be didesnio vargo buvo nugalėtos ir kitos turnyre dalyvavusios komandos.

Čempionų ataka. (Broniaus Mulskio nuotr.)

Antrą vietą iškovojo Žemaičių Naumiesčio tinklininkai, trečioji atiteko Vainuto mokyklos komandai.

Turnyro nugalėtojų komandoje geriausiai žaidė Gabrielius Šiaulinskas ir Rimantas Staigirtas.

Zoninėse olimpinio festivalio varžybose Vilkyčių mnokyklos tinklininkai dalyvaus jau trečią kartą. Geriausiai jiems sekėsi 2010 – siais, kai pateko į geriausių Lietuvos mokinių tinklinio komandų aštuntuką.