Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: šilutiškiai Kaune iškovojo 4 medalius

Publikuota: 2011 sausio 17 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai Kauno dziudo turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai Kauno dziudo turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Sausio 15 d. Kauno žemės ūkio universitete įvykusiame dziudo turnyre, skirtame Sausio 13 – tosios aukoms atminti, jaunieji Šilutės imtynininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Šiame turnyre dalyvavo 1998 metų gim. ir jaunesni sportininkai. Šilutei atstovavo 7 imtynininkai.

Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Taurui Kuskiui, - svorio kat. iki 42 kg jis iškovojo pirmą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Justas Pauparis (sv. kat. iki 46 kg) ir Arnas Šikšnius (iki 50 kg). Edvardas Sagalėc sv. kat. iki 30 kg užėmė trečią vietą.

Anot trenerio R. Lukošiaus, Kaune neprastai pasirodė ir kiti trys imtynininkai – Ernestas Sagalėc, Dominykas Lukošius ir Nedas Aleksandrovas, – nors jiems ir nepavyko užlipti ant turnyro prizininkų pakylos.

Pamatyti, kaip jaunieji dziudoistai imasi ant imtynių kilimo, bus galima pamatyti sausio 22 d. Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje, – vyks vaikų dziudo turnyras.