Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šiąnakt laukiama stipraus vėjo

Publikuota: 2017 spalio 25 Kategorija: Pranešimai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Spalio 26-osios naktį vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai vakariniuose rajonuose sieks 21–23 m/s, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Gyventojams patariama būti atsargiems, nes pučiant stipriam vėjui, gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti medžiai, lūžti jų šakos, kristi reklamos stendai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Patariama išnešti iš balkonų daiktus, kuriuos gali pakelti vėjas, nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų. Gyventojai turėtų nestatyti automobilių po medžiais, neliesti jų, jeigu jie yra užvirtę ant laidų ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei. Siautėjant vėjui, rekomenduojama gerai uždaryti namų ir kitų pastatų duris ir langus.

Tokiu metu nereikėtų be ypatingos priežasties palikti gyvenamosios vietos. O jei vis dėlto privalote išvykti, išjunkite elektrą, užsukite dujų, vandens sklendes, užrakinkite duris.

Ugniagesiai taip pat pataria apie stiprų vėją informuoti kaimynus, ypač neįgalius ar vienišus vyresnio amžiaus žmones, o nelaimės atveju reikia skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Parengta pagal www.vpgt.lt inf.

Rašyti komentarą