Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kūdikį mirtinai sukandžiojusio šuns savininko byla – jau teisme

Publikuota: 2017 spalio 24 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono apylinkės teismas šiandien pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikši Šilutės m. gyventojui 47 metų A. G. Jo tinkamai neprižiūrėtas dobermanų veislės šuo mirtinai sužalojo kūdikį. Vyras kaltinamas tuo, kad dėl neatsargumo atėmė savo sūnaus gyvybę.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šių metų kovo 22 d. kaltinamojo šuo ištrūko iš voljero, kuriame buvo laikomas, parvertė šalia stovėjusį kūdikio vežimėlį, sugriebė vaiką ir kurį laiką sukandęs nešiojosi. Dėl patirtų sužalojimų kūdikis mirė. Nukentėjusiaisiais šioje byloje yra pripažinti šeimos nariai – mirusio kūdikio motina ir jos nepilnamečiai vaikai.

Kaip posėdžio metu teigė šioje byloje kaltinimą palaikantis prokuroras, vyras šunį laikė jo sveikatą ir gerovę neatitinkančiomis sąlygomis – šuo buvo neprižiūrimas, nepakankamai šeriamas, žaizdotas, tapo baikštus. Be kita ko, jis buvo laikomas nesaugiame – skylėtame, spygliuotomis vielomis apraizgytame voljere. Tokiu būdu kaltinamasis pažeidė teisės aktais reglamentuotas gyvūnų laikymo taisykles ir tai nulėmė minėtą kūdikio mirtimi pasibaigusį įvykį.

Susijęs: „Tragedija Šilutėje: šuo mirtinai sukandžiojo kūdikį (video)“

Kaltinamasis savo kaltę pripažįsta, nors mano, kad šunį jis prižiūrėjo tinkamai.

Be kaltinamojo, jo gynėjo, nukentėjusiosios, jos atstovo, į pirmą posėdį taip pat atvyko ir buvo apklausti keturi liudytojai iš dešimties, esančių byloje. Kaltinamojo prašymu, teismo posėdis buvo atidėtas, kad būtų galima apklausti šiandien kviestus, tačiau neatvykusius liudytojus.

Artimiausias teismo posėdis šioje byloje numatytas lapkričio 27 d.

Šilutės rajono apylinkės teismo inf.

Rašyti komentarą