Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: Pamario mokykloje vyko tarptautinė konferencija (nuotr.)

Publikuota: 2017 spalio 18 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Organizatorių nuotr.Organizatorių nuotr.

Pamario pagrindinėje mokykloje spalio 2 – 8 dienomis netilo šurmulys. Dalies mokyklos pedagogų, dalyvaujančių tęstiniame tarptautiniame projekte ,,Erasmus+“, kvietimu savaitę mokykloje viešėjo svečiai – projekto partneriai – iš penkių šalių. Į mokyklą atvyko mokytojai su mokiniais iš Kipro, Portugalijos, Turkijos, Rumunijos ir Anglijos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeimininkai organizatoriai pakvietė visus Lietuvos mokytojus pasisemti žinių, susipažinti su užsienio kolegų patirtimi apie mokymą(si) per judesį į vienos dienos tarptautinę metodinę –praktinę konferenciją ,,Kinestetinis mokymo(si) stilius“. Joje pedagogai ne tik išklausė pranešimus, bet ir praktiškai išbandė ir svečių, ir Pamario mokyklos mokytojų pateiktus metodus, daug diskutavo, vertino jų naudą, trūkumus.

Kitomis dienomis kolegos iš užsienio lankėsi pamokose, jas stebėjo, patys vedė pamokas, pristatydami įvairius kinestetinius metodus. Mūsų vaikai turėjo unikalią galimybę ne tik susipažinti su šalimis, jų papročiais, patikrinti savo žinias, bet ir pabendrauti su užsienio šalių mokytojais, juos pažinti.

Bendras darbas vienijo ne tik mokytojus, bet ir mokinius. Užsieniečiai vaikai, padedami savo bendraamžių, kurių šeimose gyveno, turėjo puikią galimybę pažinti Šilutės miestą, jo socialinius aspektus. Tuo tarpu mūsų vaikai galėjo džiaugtis bendravimo įgūdžių, kalbos lavinimu, draugystės ryšių puoselėjimu.

Įtemptas darbo grafikas nesutrukdė kultūrinei pažintinei veiklai. Svečiai susipažino su Vilniaus žymiomis vietomis, aplankė Palangą, Rusnę, bendruomenei buvo pristatyti etnografinėje vakaronėje. Betarpiškas nuoširdus bendravimas susiejo tiek mokytojus, tiek mokinius bei jų tėvelius.


——————————————————————————————————————————————–
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytojos Reda Bernotienė ir Iveta Ambrulaitienė

Rašyti komentarą