Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Švėkšniškiai kviečia į šviesos šventę (programa)

Publikuota: 2017 spalio 10 Kategorija: Renginiai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Švėkšnoje neįtikėtinai prigijusi ir įspūdingą minią lankytojų pritraukianti moliūgų-žibintų akcija „Mes už šviesą“ šiemet smalsuolius čia atvykti kviečia jau šeštąjį kartą. Šiais metais miestelio parke šventė tęsis 27-28 dienomis. Nebus jokio koncertinio pasirodymo, tačiau tiek pirmąją šventės dieną, tiek ir antrąją parkas skendės muzikos, šviesų ir lazerių jūroje, praneša portalas www.sveksnosnaujienos.lt.

Parko alėjos irgi netaps įvairiaspalve muge, tačiau čia vis tiek bus galima paskanauti įvairių gardėsių ir įsigyti suvenyrų.

Raminanti muzika skambės net dviejuose vietose, bus išskirtos dvi šviesos erdvės: prie vilos „Genovefa“ ir prie Dianos skulptūros. Nebus pamirštos ir miestelio prieigos – seniūnija žada papuošti jas specialiais žibintais iš kitokių medžiagų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Veiks kūrybinės dirbtuvės

Penktadienį (27 d.) nuo pat ankstyvo ryto Tradicinių amatų centro kiemelyje (Liepų a. 25A) atsidarys kūrybinės dirbtuvės, kur galėsite atsinešti savo dar neišskaptuotą moliūgą ir čia jį pagražinti. Dirbtuvėlės veiks ir kitą šventės dieną (28 d.). Tačiau jeigu moliūgą atsivešite vėlai vakare, kai kiemelyje jau nebebus padedančių meistrų, tuomet galėsite daržoves skaptuoti patys su talkinančiais savanoriais.

Beje, tradicinis amatų centras jūsų moliūgų jau lauks nuo pat savaitės pradžios. Juos galite tiesiog atgabenti ir palikti centro kiemelyje. Jeigu turite daug moliūgų ir neturite su kuo juos atvežti, galite kreiptis į organizatorius (tel. 8 686 44136 arba 8 656 68748).

Vyks įspūdingiausių moliūgų-žibintų konkursas

Šiemet ypatingai kviečiama pasitelkti fantaziją, nes įdomiausi, gražiausi, originaliausi ir kitokie patys pačiausi moliūgai-žibintai bus įvertinti. Bus renkami įspūdingiausi žibintai. Pačių geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Švėkšnos seniūnijos įsteigtais prizais. Konkurso sąlygos bus paskelbtos artimiausiu metu.

Uždegti žibintus bus kviečiami visi

Lygiai 17:30 val. organizatoriai prašo nesiraginti ir visus prisidėti prie žibintų įžiebimo.

Nepamirškite atsinešti savo moliūgą.

www.sveksnosnaujienos.lt inf.

Rašyti komentarą