Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Naktį miške praleidusi vainutiškė rasta sušalusi

Publikuota: 2017 rugsėjo 06 Kategorija: Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Policijos pareigūnai nuoširdžiai dėkoja Vainuto seniūnui Vitalijui Mockui, Vainuto girininkui Pranui Valučiui, UAB „Giriukas“ direktoriui Petrui Remeikiui, policijos rėmėjams ir Vainuto seniūnijos gyventojams, prisidėjusiems ieškant dingusios Vainuto seniūnijos gyventojos.

Rugsėjo 5 d. 22.49 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad 16 val. iš namų išėjo ir negrįžo Vainuto seniūnijos Dargiškių k. gyventoja D. B., gim. 1939 m.

Dingusios moters ieškoti nedelsiant išvyko policijos pareigūnai. Paieškai buvo pasitelktas ir kinologas su šunimi. Pareigūnai moters ieškojo ir nakties metu, tačiau paiešką teko nutraukti dėl blogų oro sąlygų.

Rugsėjo 6 d. nuo 7 val. toliau buvo tęsiama moters paieška. Ieškoti dingusios moters pareigūnams padėjo ir kiti žmonės. Buvo apieškota visa teritorija aplink moters gyvenamąją vietą, iškviesti gaisrininkai ir apieškotas netoli moters namų esantis vandens telkinys.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pasiskirsčius plotais pareigūnai ir paiešką padėję vykdyti žmonės ieškojo dingusios moters ir miškuose.

Apie 10.24 val. pareigūnai moterį surado miške. Moteris buvo sąmoninga, tačiau sušalusi, nepajėgė eiti, todėl jai buvo iškvieti medikai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato vardu nuoširdžiai dėkojame Vainuto seniūnijos seniūnui Vitalijui Mockui, VĮ Šilutės miškų urėdijos Vainuto girininkijos girininkui Pranui Valučiui, UAB „Giriukas“ direktoriui Petrui Remeikiui, policijos rėmėjams bei Vainuto seniūnijos gyventojams prisidėjusiems ieškant dingusios Vainuto seniūnijos gyventojos.

Parengta pagal Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą