Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškiai ruošiasi šimtmečio žygiui

Publikuota: 2017 rugsėjo 06 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Apie būsimą žygį kalbėta trečiadienį įvykusioje spaudos konferencijoje. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Apie būsimą žygį kalbėta trečiadienį įvykusioje spaudos konferencijoje. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Jau šį penktadienį, rugsėjo 8 d., prasidės žygis „Nepriklausomybės akto kelionė per Šilutės rajono savivaldybės seniūnijas“ (kelionės maršrutas ir grafikas pridedami).

Apie būsimą žygį kalbėta trečiadienį įvykusioje spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo Šilutės rajono savivaldybės ir visų 11 rajono seniūnijų vadovai.

Šimtmečio žygis prasidės Stemplių kaime (Švėkšnos sen.), prie Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Kazimiero Šaulio paminklo.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Žygio maršrutas.

Žygio maršrutas.

Iš Stemplių žygeiviai su Nepriklausomybės akto kopija patrauks į Gardamo seniūniją. Ten akto kopija bus perduoda Gardamo seniūnijos atstovams, kurie tęs žygį Žemaičių Naumiesčio link. Ir taip per visas 11 Šilutės rajono seniūnijų. Žygis baigsis rugsėjo 16 d. paminklo signatarui K. Šauliui atidengimo iškilmėmis Švėkšnoje.

Kartu su Nepriklausomybės akto kopija per rajono seniūnijas keliaus Nepriklausomybės aktas-metraštis. Tai 1,5 m ilgio drobė su Nepriklausomybės akto tekstu, ant kurios pasirašyti bus kviečiami visi žygio dalyviai. Vėliau šis aktas-metraštis bus perduotas rajono savivaldybės vadovams.

Šimtmečio žygis bus filmuojamas. Jame dalyvauti kviečiami visi norintys.

Šis žygis skirtas Lietuvos 100-čiui paminėti. Juo bus siekiama akcentuoti Nepriklausomybės akto svarbą Lietuvos istorijai, kaip ilgamečio Lietuvos žmonių siekio gyventi nepriklausomoje ir demokratinėje valstybėje išraišką bei rodantį mūsų tautos praeitį ir ateitį.

Šimtmečio žygio „Nepriklausomybės akto kelionė per Šilutės rajono savivaldybės seniūnijas“ grafikas


5 skaitytojų komentarai
+AAA biurokratas 2017 rugsėjo 6d., 18:58185.137.18.157
Neviltis. Žiauruma. „Nepriklausomybės akto kelionė per Šilutės rajono savivaldybės seniūnijas“. Į renginį kviečia biurokratiškai išsigimusia lentele. Suprantate. Atsiuntė lentelę, pagal rašybos taisykles idealiai sulygiuotą. Ant kiek tarnautojai turi būtikosmose kad kviesti į renginį lenetele. Pliusą užsidėjo. Žiauruma, neviltis, Šilutė.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 3

Atsakyti

Žygeivis 2017 rugsėjo 6d., 22:2378.61.23.164
Norėčiau ir aš dalyvauti žygyje, bet jis suorganizuotas seniūnams ir greičiausiai priverstinai seniūnijos darbuotojams. Tai kokios galimybės man, jei mano darbas neleidžia man laisvai lekioti tarp seniūnijų darbo metu. Kuriu pridėtinę vertę. Tai gal protingiau būtų organizuoti šeštadieniais, sekmadieniai tokius žygius. Rašoma, kad ant 1,5 m ilgio drobė su Nepriklausomybės akto tekstu pasirašys visi žygio dalyviai. Kas tie visi, jei akto kopija bus perduoda Gardamo seniūnijos atstovams, kurie tęs žygį Žemaičių Naumiesčio link ir t.t Įdomu bus pamatyti dalyvių-atstovų parašus ir sukurtą filmą„Kaip seniūnijų atstovai nešė Nepriklausomybės Aktą(metraštį)“

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 3

Atsakyti

Lietuvis 2017 rugsėjo 7d., 11:4690.137.89.152
Tai ne Šilutiškiai, o stribai sulinde į valdžia ,korumpuota valduninku gr. Tarnauja ne žmonėm, nes vergai darbo metu turi dirbti

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 4

Atsakyti

algimantas 2017 rugsėjo 7d., 14:0384.15.179.183
na eilinis protaujantis ir normalus rajono žmogus turi darbą ar verslą , turi galvoti , kaip išlaikyti šeimą – tad darbo metu jis negali tokiomis ” pramogomis ” užsiimti . Na o įvairaus plauko valdininkėliai – ką jie turi veikti – štai ir sugalvoja . Man vienas pažystamas valdininkas kartą pasakė : ” eidamas į darbą aš turiu sugalvoti – ką veiksiu ” . Iš tiesų taip ir yra .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 5

Atsakyti

ŠILUTIŠKĖ 2017 rugsėjo 9d., 05:07212.59.30.145

Kam tas išsidirbinėjimas visokiais žygiais ,kas iš to ,būkime Žmonėmis ,viens kitą užjauskime,padėkime ,nesityčiokime veins iš kito ,neniekinkime biednesnio ,o tada aš suprantu ,kad būsime pasiekę visai Lietuvai ir jos žmonėms pagarbos ,kad Nepriklausomybė pakeitė vidinį Lietuvos veidą ,o dabar kas dedasi .Kiek įdėjo valdžia energijos ir laiko ,kol sugalvojo tokį niekinį renginį ,geriau būtų skyrę lėšas ir darbą šilutiškių gerovei kelti ,kelis suoliukus mieste pastatę ta proga ,o dabar per visą Šilutės miestą iki ligoninės senyvam žmogui nueti iki ligoninės tik trys suoliukai ,o taksi iš pensijos nepasisamdysi.Valdžios žmonėms sėkmės pradėti galvoti racionaliau ,o ne pompastikom užsiiminėti ,negi nebėra “blaiviai” mąstančių .

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą