Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Elegantiškai švenčia ne tik didmiesčiai: Saugų kaime įvyko stilinga „Mėlynoji vakarienė” (nuotr.)

Publikuota: 2017 rugpjūčio 27 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Vido Valinčiaus, Media dia, nuotr.Vido Valinčiaus, Media dia, nuotr.

Šeštadienį Šilutės rajone esančiame Saugų kaime įvyko muzikos festivalio „Saugų muzikos malūnas 2017″ uždarymo koncertas, po kurio kaimelio gyventojai ir svečiai rinkosi į „Mėlynąją vakarienę” po atviru dangumi. Apie 700 gyventojų turintis Saugų kaimas nustebino išmone ir elegancija.

Saugų muzikos festivalio koncertai vyksta antrus metus iš eilės Saugų evangelikų liuteronų bažnyčioje, spektakliai ir kiti renginiai – Saugų kaimo malūne. Šis festivalis buria rajono ir regiono bendruomenę, bendriems tikslams sutelkia kaimelio gyventojus. Visi festivalio koncertai nemokami. Koncertų metu po truputį renkamos lėšos Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios ir jos vargonų atnaujinimui, kad ateityje čia galėtų vykti vis daugiau ir įvairesnių koncertų. Ne vieną stebina, kaip tokiame mažame kaimelyje telpa tiek kultūros.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

L. Mikalausko, V. Genytės ir E. Bavikino koncerte pritrūko vietų

Festivalio organizatoriai Saugų seniūnija ir Saugų evangelikų liuteronų parapija, kurie pasitelkę didžiulę komandą ir geranoriškus rėmėjus, puikiai veikia antrus metus.

Bažnyčia šiemet visų penkių festivalio koncertų metu buvo pilnutėlė, o per paskutinįjį koncertą, kuomet dainavo operos solistai Liudas Mikalauskas, Vaida Genytė ir Egidijus Bavikinas, laisvų vietų visiškai neliko, todėl daug kam teko koncerto klausytis stovint.

„Mėlynoji vakarienė” Saugose – ne prastesnė nei didmiesčiuose

Festivalį „Saugų muzikos malūnas 2017″ vainikavo „Mėlynoji vakarienė” su 160 svečių. „Mėlynoji todėl, kad Saugų herbas – mėlynas, o 160 svečių, nes šiemet Saugų evangelikų liuteronų bažnyčia mini 160 metų jubiliejų”, – vakarienės metu paaiškino Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios klebonas Mindaugas Žilinskis.

Susirinkusieji stebino elegancija – senjorės į vakarienę atvyko pasipuošusios skrybelėmis, gražiausiomis mėlynomis suknelėmis, visi susirinkusieji – pasidabinę mėlynos spalvos drabužiais, stalai buvo nukrauti įvairiausiai valgais, stilingai padekoruoti, visa aplinka ir jos puošybos elementai – kruopščiai apgalvoti. Anot Saugų seniūnės Dalios Rudienės, svečių skaičius viršijo 160 – po koncerto šalia bažnyčios po atviru dangumi drauge vakarieniavo beveik 200 svečių. Jiems koncertavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus.

Media dia inf.

———————————————————————————————————————————-

Vido Valinčiaus, Media dia, nuotr.

2 skaitytojų komentarai
ŠILUTIŠKĖ 2017 rugpjūčio 28d., 07:33212.59.30.145
Sveikiname visą bendruomenę ir Evangelikų parapiją ,nes ir Šilutėje ,jeigu ne Evangelikų parapija ir biblioteka ,tai jokio kultūrinio renginio nėra.Ačiū Jiems visiems,Dievo palaimos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 0

Atsakyti

Vio 2017 rugpjūčio 28d., 14:35195.182.90.10
Dažnai kyla klausimas: kiek Šilutės kultūroje yra kultūros? Teisingai pastebėta ŠILUTIŠKĖS, jeigu ne biblioteka ir šiek tiek muziejus, tai nieko ir nebūtų…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą