Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: „Gėlė ir Vėjas“ – poezijos ir muzikos vakaras Švėkšnoje (nuotr.)

Publikuota: 2017 rugpjūčio 02 Kategorija: Kultūra, Naujienos

Organizatorių nuotr.Organizatorių nuotr.

Švėkšnos parką ir vilą „Genovefa“ liepos 28 dieną užliejo poezija ir muzika. Šis kamerinis vakaras jau trečius metus tampa įvadiniu renginiu į Švėkšnos miestelio „Dvaro šventę“.

Šiemet Tradicinių amatų centro darbuotojos visus miestelio gyventojus ir svečius kvietė į kelionę nuo 19-ojo amžiaus iki šių dienų. Muzikos, poezijos bei vaizduotės dėka buvo bandoma perteikti praėjusių ir šių amžių dvasią. Rusnės moterų vokalinis ansamblis „Luotužė“ gausiai susirinkusiems svečiams dovanojo savo muziką, su kuria prasidėjo nuostabus vakaras.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Klausantis muzikos buvo kviečiama pasinerti į 19-ojo amžiaus sūkurį ir tuo pačiu apžiūrėti V. Karaliūnienės lėlių parodą „Lėlės tada“. Į 20-ojo amžiaus atmosferą įsilieti padėjo solistė iš Klaipėdos universiteto Menų fakulteto E. Greiciūnaitė ir jos mokytoja G. Zeicaitė. Jos stebino savo balsų galingumu ir nuostabiais kūriniais iš Juozapaičio ciklo „Diemedžiu žydėsiu“.

Profesorius, teisininkas, publicistas iš Vilniaus, J. Žilinskas, įtaigiai skaitęs B. Brazdžionio eiles, tik dar labiau sustiprino viso vakaro įspūdį.

Kelionei laiku artėjant renginio pabaigos link, buvo pristatyti ir 21-ojo amžiaus atspindžiai. Varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“ perteikė džiazo dvasią, improvizacijomis pasirūpino fotografas V. Marcinkevičius, kuris pristatė savo darbų parodą „Pabirę lašai“, o dainuojamosios poezijos atstovas J. Žilinskas su dukra Rusne įnešė džiugios nuotaikos su savo kūrybos dainomis.

Renginio pabaigoje, klausantis „Pamario Brass“ melodijų, visi susirinkę buvo pakviesti pasivaišinti UAB „Smaližiaus kertelė“ dovanotu didžiuliu tortu bei kavinės UAB „Viesulas“ paruošta kava. Na, o lauktuvėmis visiems atlikėjams pasirūpino UAB „Česlovo vynas“.

VšĮ Turizmo ir informacijos centro filialo Tradicinių amatų centro Švėkšnoje inf.

Rašyti komentarą