Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kiškio (Katino) metai visiems Zodiako ženklams

Publikuota: 2010 gruodžio 27 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

2011-ieji pagal Rytų kalendorių yra Baltojo metalinio Kiškio (Katino) metai. Jie prasideda 2011 metų vasario 3 dieną ir tęsiasi iki 2012-ųjų sausio 23-iosios.

Kiškis – bailumo, taikingumo, geros klausos simbolis. Kinams būna visuomet didelis džiaugsmas, kai šeimoje gimsta Kiškis. Šis Zodiako ženklas laikomas visų laimingiausiu. Sakoma, jog jam nulemtas ilgas gyvenimo kelias.

Kinai Mėnulyje įžiūri Kiškį, kaip, beje, ir daugelis Šiaurės Amerikos indėnų tautelių. Jos dar aiškina matą ir Kiškio letenėlėse laikomą taurę su nemirtingumo eliksyru.

Kiškiai – ypač mieli, jautrūs, švelnūs bei ištikimi žmonės. Visuomet jie esti vietoje, kada tik prireiktų. Jie žino, kaip susidoroti su problemomis. Jie ne tik duoda gerų patarimų, bet mielai suteikia ir praktinę pagalbą. Kiškiai verčiau linkę pasikliauti patys savimi, be to, esti baikštūs ir nenori pasitikėti kitais. Jų gyvenimas dažniausiai būna sėkmingas, lydimas laimės.

AVINAS

Įdomūs, prieštaringi metai. Net septyneriems metams į jūsų zodiaką įslinks Uranas. Viena vertus, jis skatins jus domėtis naujovėmis, siekti mokslinės pažangos, tobulėti, steigti bendraminčių organizacijas, bet, kita vertus, vers laužyti tradicijas, taisykles, maištauti, blaškytis į kraštutinumus, netikslingai eikvoti energiją. Aktyviems, greitai besiorientuojantiems situacijoje Avinams 2011-ieji padovanos naujų startų bei galimybių. Iki sausio pabaigos nusimato išbandymai darbe. Nieko keisto, jei šiuo metu jums teks išeiti iš darbo ar jį keisti. Likimas atiminės tai, kas jūsų nebetobulina. Bemaž dvylikai metų dabar dėsite naują pamatą, todėl pravartu išsikelti prasmingą tikslą ir jo siekti. Panašu, kad ankstyvą pavasarį tapsite labai maištingi, kovingi ir neramūs. Gerąja prasme tai gali reikšti stimulą kovoti už visuomenei svarbius dalykus, dalyvauti renginiuose, siekti saviraiškos. Tačiau galimi ir keisti poelgiai, išsišokimai, įsitraukimas į intrigas, blogą kompaniją, tamsias aferas. Už nelegalų veiksmą, darbo broką galite sulaukti sankcijų, prarasti draugus. Nuo gegužės geriau ims sektis verslo, materialiniai reikalai. Tai, ką dabar nuveiksite, duos apčiuopiamų vaisių bei gyvenimo sąlygų pagerėjimą. Vasara žada įspūdžių, naujų patirčių – galbūt leisitės į egzotišką kelionę, sukursite šeimą ar įsigysite žemės valdą. Didesnė rudens dalis pasižymės darbingumu ir džiugins darbo vaisiais. Galima įdomi kelionė, meilės romanas. Jei lapkritį visko nesugadinsite, metų pabaigoje skaičiuosite pasiekimus, o ne nuostolius.

JAUTIS

Šiemet į jūsų ženklą įeis dosnusis Jupiteris ir jus apgobs savo globėjiška skraiste, tačiau ne iš karto, todėl metai bus permainingi. Iki sausio pabaigos gyvensite įprastiniu ritmu, nors įmanoma įdomi kelionė, pažintis su užsieniečiais. O jei niekur nevyksite, tai galbūt užsirašysite į užsienio kalbos kursus. Vasarį, kovą situacija aplink jus ir jūsų viduje keisis. Galite pasijusti tarsi įstrigę laike ir erdvėje. Kiek geriau seksis, jei jūsų profesija siejasi su menu, medicina. Kitu atveju turbūt teks atidėti planus, sulėtinti tempus, įšaldyti projektus. Labiau kibs infekcijos, sustiprės nerimas ir kompleksai, o sumažėjęs budrumas bei reakcija gali sąlygoti nesusipratimus, avarines situacijas, apsinuodijimus, apgaules, įklimpimą į svaigalus ar kvaišalus. Nieko keisto, jei susipainios santykiai ar finansiniai reikalai. Tik nuo gegužės pabaigos, jūsų ženklą gerais spinduliais palytėjus Jupiteriui, atgausite stipriausias “jautiškas” savybes. Išlįsite iš šešėlio ir net galite ilgam atsidurti dėmesio centre. Daugės galimybių dirbti bei užsidirbti, ypač užsienyje. Įsibėgėjus vasarai seksis dar geriau ir taip tęsis iki pat vėlyvo rudens. Džiugins meilė, kūrybinė sėkmė, papilnės piniginė. Tik nepradėkite keltis į puikybę, nes tuo sukeltumėte pavydą ir priešiškumą, galinčius jums pakenkti. Produktyvi, puiki bus rudens pradžia. Tai šaunus metas vestuvėms, puotoms, krikštynoms. Pavyks daug nuveikti ir neblogai užsidirbti. Svarbu nepersitemti ir nesusitraumuoti. Turėtų susitvarkyti partnerystės sritis. Į metų pabaigą gali užklupti nenumatytos permainos ir stresinė įtampa.

DVYNIAI

Metų pradžioje tęsis nesilpstanti įtampa darbe, o jeigu dalyvaujate politikoje, tai ir šioje srityje. Tačiau rimtos pastangos pasiteisins – galite tikėtis pripažinimo, augančio populiarumo, pagarbos, lyderystės ir naujų galimybių. Vis dėlto artėjant pavasariui daugės nesusipratimų profesiniuose reikaluose bei santykiuose su aplinkiniais. Jei mėginsite lipti per kitų galvas, siekdami karjeros, žeminti kitus, kad išaukštintumėte save, atmosfera aplink jus taps sudėtinga.

Dėl jūsų elgesio gali nukentėti žmonės, kurie jumis pasitiki – draugai, bendraminčiai, kolektyvas. Pavasarį padidės traumų, agresijos tikimybė. Vasaros pradžia tarsi patikrins, ar jūsų veikla ir sumanymai yra naudingi bei realūs. Jeigu ne, iškils neįveikiamų kliūčių ir teks kai ką stabdyti, koreguoti. Tuo pačiu metu išaugs grėsmė susidurti su įvairaus plauko sukčiais, įsitraukti į aferas, sektas. Vidurvasaris leis atsigauti ir netgi neblogai užsidirbti, ypač jei sukatės pramogų versle. Ruduo bus palankus norintiems susitvarkyti šeimyninius, buitinius reikalus, nuosavybės dokumentus ar įsikurti kitoje gyvenamojoje vietoje. Iki spalio vidurio apskritai sėkmingai darysite tai, kas jums prie širdies, kam esate gabūs. Nestigs pramogų, renginių, flirtų. Lapkritis jus užvers darbais. Galbūt pakeisite darbo vietą ar įsidarbinsite. Dėl vienų ar kitų priežasčių nusimato adaptacijos problemėlių, stresų. Metų pabaiga paskatins įvertinti, ar jus tenkina partnerystės santykiai tokie, kokie jie yra. Dėl paaštrėjusios konkurencijos nuolat jausite įtampą.

VĖŽYS

Pagaliau ateina sėkmingesnis laikotarpis į jūsų erdvę. Nors metų pradžia dar bus nerami, tačiau po truputį rasis naujų galimybių ilgalaikiam bendradarbiavimui, stabilioms sutartims, draugiškiems ryšiams užmegzti. Iki gegužės dar jausitės tarsi laivelis banguotoje jūroje: tai kilsite, tai leisitės ir vis baiminsitės, kad neužeitų audra. Gana daug painiavos, tačiau patirtis ir išmintis padės atskirti balta nuo juodo, prasminga nuo beverčių pagundų. Svarbu neišduoti savo vertybių ir nemesti tikrojo kelio dėl trumpalaikės naudos. Pavasaris nežada stabilumo, tačiau pasitaikys progų netikėtai naujai karjerai. Lygiai taip pat netikėtai galima netekti darbo arba viršininkų palankumo.

Tačiau gegužės pabaiga jau žada gerų tendencijų: per visuomeninę veiklą, draugus ar pažįstamus pakliūsite į terpę, kurioje rasite savo vietą. Aplink jus formuosis draugiška komanda. Jei ne darbe, tai laisvalaikio veikloje pradėsite vis geriau save realizuoti, populiarėti. Jei leisitės į kelionę, nusimato spontaniška pažintis, kelioninis romanas. Ypatingas ryšys užsimegs ilgam. Šauni, drauginga bus visa vasara. Keliausite, sportuosite, organizuosite renginius ir pan. Tik spalį labiau nusileisite ant pilkos žemės ir pajusite, kad jūsų dėmesio bei pagalbos reikia šeimos nariams, giminaičiams. Turėtumėte sėkmingai susitvarkyti nuosavybės klausimus. Metų pabaiga privers rimčiau plušėti darbe, versle. Daug nuveiksite, jei nesutriks sveikata, kuri tuo metu bus pažeidžiamesnė.

LIŪTAS

Ant slenksčio – šaunesni metai nei buvusieji. Vis dėlto nusimato išbandymų. Pirmojo ketvirčio aktualijos labiausiai bus susijusios su užsieniu, mokslu, švietimu, kultūra. Labai aktyviai kažko mokysitės arba patys kitus mokysite. Metų pradžioje išradingai spręsite finansines problemas, ieškosite būdų užsidirbti, išsivaduoti iš skolų, užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Turbūt ryžtingai dalyvausite konkursuose, visais įmanomais būdais sieksite įsidarbinti, galbūt net išvyksite dirbti į kitą miestą ar šalį. Kupina konkurencijos žiema jus užgrūdins, nors ir teks pasiblaškyti beieškant vietos, ištverti netikėtas permainas. Sudėtinga bus ir pavasario pradžia. Gali užklupti įvairūs sunkumai. Dėl skolų, verslo, kreditų ar susikomplikavusių asmeninių santykių pasijusite tarsi aklavietėje. Artėjant vasarai situacija aplink jus ir jumyse keisis. Augs jūsų ambicijos. Negailėsite pastangų, kad rastumėte jūsų žinių ir įgūdžių vertą darbą, įgytumėte autoritetą. Vis dėlto nebūtinai būsite taip gerai įvertinti, kaip patys save vertinate. O jeigu iškilsite, neturėtumėte pernelyg susireikšminti: juk iš aukštai labai lengva nukristi. Liepa bus gana pasyvi, sumažės veiklos ir ūpo dirbti, tad pravartu paatostogauti ir tik po gimtadienio pradėti darbų maratoną. Vasarą pagerinę savo įvaizdį, rudenį tapsite labiau pastebimi ir vertinami. Galite grįžti prie pradėtų projektų, peržiūrėti planus, atsijoti, kas nebeatrodo tinkama. Tai profesinio meistriškumo ir autoriteto kilimo metas. Jūsų žavesys, mokėjimas bendrauti bus vieni svarbiausių veiksnių, lemiančių sėkmę visuomenėje ir darbe. Po kiek pilkesnio spalio aistra ir romantika padvelks vėlyvas ruduo, o gruodis leis pasidžiaugti darbo vaisiais.

MERGELĖ

Įdomūs, daugialypiai metai. Pati jų pradžia žada įvairių peripetijų partnerystės srityje, po to beveik iki vasaros pradžios aktyviai spręsite finansines ir verslo problemas, o nuo gegužės vidurio prasidės ilgas naujų galimybių ir naujų akiračių laikotarpis. Sausis jus džiugins meile, pobūviais, motinyste ar tėvyste, aktyvia kūrybine veikla ar sporto varžybomis. Turbūt dalyvausite konkursuose arba varžysitės dėl susižavėjimo objekto meilės fronte.

Ankstyvas pavasaris tuos laimėjimus patikrins, vers grąžinti skolas, atsakyti už klaidas. Netvirti santykiai ims trūkinėti. Gali būti supurtytas ir verslas. Įmanomas bylinėjimasis, bankroto paskelbimas. Nuo gegužės vidurio pajusite atsinaujinimo bangą. Ji gali nunešti jus toli nuo namų. Nusimato įspūdinga kelionė arba jus nudžiugins svečias iš toli, ekskursijos, kultūriniai renginiai. Gali sudalyvauti tarptautinėje konferencijoje. Šiuo metu tikriausiai apsispręsite dėl studijų, emigracijos, veiklos ir gyvenimo krypties bei siektinų perspektyvų. Pravartu pasidomėti įstatymais, pasimokyti užsienio kalbų, vadovavimo metodikų ir etikos. Iki rugpjūčio turėtumėte įspausti savo pėdas į dirvą, kurią purensite ne vienus metus. Liepą, rugpjūtį itin atsargiai elkitės vandenyje bei su svaigalais, kvaišalais.

Prieš rudenį mėnesiuką pailsėkite, atgaukite jėgas, nes ruduo nebeleis tinginiauti. Rugsėjį jums lengviausiai seksis iškleisti savo gebėjimus tiek moksle, tiek darbe, versle. Spalį pagerės finansinė padėtis, sustiprės verslas. Gruodį svarbu subalansuoti darbo ir poilsio režimą, nes labiau grės persitempimai.

SVARSTYKLĖS

Neramūs metai, kupini konkurencinės kovos, derybų, dalybų. Viena aktualija keis kitą, ir puiku, jei vienoje srityje susitvarkę, sugebėsite nuosekliai pereiti prie kitos. Sausis leis gana ramiai tęsti darbus ir apsitvarkyti namuose. Po truputį darysitės vis kūrybingesni, darbštesni. Jei žiemą išvengsite infekcijų, nesusirgsite, jums pavyks kūrybingai padirbėti ar įsidarbinti. Vis dėlto teks susidurti su rimta konkurencija, ir netgi jei pavyks įveikti konkurentus bei užimti norimą darbo vietą, kolektyvas atrodys nusiteikęs nedraugiškai, kunkuliuos intrigos. Reikės pastangų, kad santykiai su kolegomis, viršininkais taptų pozityvūs. Ankstyvą pavasarį svarbi taps partnerystės sritis. Nesusipratimai apims asmeninius santykius, šeimą. Tuo pačiu nemažės konkurentų, oponentų ir kitose gyvenimo srityse. Gali būti, kad teks ginti savo interesus teisme, arba sukryžiuoti špagas su oponentais viešoje erdvėje, televizijoje. Tiek verslo partneriai, tiek antroji pusė atskleis savo dar neatskleistas savybes ir tikruosius jausmus. Gegužę sėkmingiau ims klostytis verslo ir finansiniai reikalai, spręsis skolų, alimentų, turto dalybų, kreditų klausimai. Galimas gilus įsimylėjimas, stipri aistra arba romantiški nuotykiai toli nuo namų. Birželis šiek tiek pakirps sparnus, bet vis tiek visa vasara bus palanki profesinei veiklai, o sugebėjimas taupyti uždirbtus pinigus leis pagerinti gyvenimo sąlygas. Rudens pradžia skatins pailsėti, vengti šurmulio, o atsigavus, po gimtadienio, su naujomis jėgomis pulti į gyvenimo verpetą, kur verda aistros, kovojama už interesus, įtakos sferas. Gana sėkmingai tai darysite iki pat metų pabaigos, ypač jei mokate bendrauti, patikti.

SKORPIONAS

Veikiausiai šie metai bus sudėtingesni už praėjusius, nes teks aprėpti daugiau reikalų ir įveikti daugiau kliūčių. Tačiau tai įveikus, gali būti paruošta dirva geram derliui ir vaisingoms, perspektyvioms naujovėms. Jau pati metų pradžia ims kelti nerimą dėl nusimatančių permainų, kurių nors ir reikia, bet nelabai norisi. Neblogai seksis, jei sukatės kūrybos, švietimo srityse. Bus dar smagiau, jei meilė maloniai kaitins kraują. Artėjant pavasariui kils tikra jausmų marmalynė – aplink kunkuliuos aistros, blykčios pavojingos pagundos. Ir jūs, ir jūsų artimieji ar vaikai galite pakliūti į nekokią įtaką, įsivelti į avantiūras, susižeisti. Kvaili poelgiai gali sugriauti brangius jums santykius. Ir darbe susvyruotų pozicijos. Gali būti atmestas jūsų projektas, kritikuojamas elgesys. Dėl intrigų, aferų ir konfliktų galima rimtai nukentėti. Tačiau artėjant vasarai pradėsite labiau vertinti santykius, sumaniau bendradarbiauti, atkurti nutrūkusius ryšius. Vasaros pradžia žada aistringą meilės romaną su perspektyva ateičiai. Jei neturite partnerių versle ar gyvenime, likimas atplukdys reikiamų žmonių. Tik nesuklyskite, jei teks rinktis iš kelių kandidatų.

Nepaprastai aktyvi bus ši vasara – prisibendrausite, pakeliausite, realizuosite kai kurias ambicijas, o gal netgi susituoksite. Po labai karštos jausmų ir veiksmų prasme vasaros ateis vaisingas, produktyvus ruduo. Kiek vangesnis, dirglesnis bus spalis, tačiau iš esmės sėkmingai plušėsite iki metų galo.

ŠAULYS

Ne patys geriausi metai jums prieš akis, tačiau nusimato vienas kitas reikšmingas įvykis bei neblėstantis įspūdis. Metų pradžia bus geresnė, jei gyvensite taupiai, vengsite avantiūrų ir nesibodėsite mokytis iš savų bei svetimų klaidų. Svarbu būti informuotiems, neatsilikti nuo gyvenimo aktualijų bei tinkamai tvarkyti dokumentus. Jums reikėtų daugiau bendrauti su giminaičiais, kaimynais. Ankstyvas pavasaris žada išbandymus, susijusius su verslu, nuosavybe, artimaisiais. Gali strigti reikalų eiga dėl finansavimo trikdžių. Kils nesusipratimų, o gal ir skandalų šeimoje. Balandis skatins kūrybinius užmojus, pažers nuotykių, bet griaus švelnius, tikrus jausmus. Dėl grubumo, cinizmo ar lengvabūdiškumo galima daug prarasti. Jei ištversite nepasidavę destrukcijai bei nedoroms pagundoms, gegužė jau bus rami, dosni, padedanti išsaugoti tuos vertingus dalykus, kurie kabėjo ant plauko. Šeima, meilė vėl atsidurs pirmame plane. Suaktyvės verslo reikalai, nusimato neblogų kontraktų. Jei svajojate apie naują darbą, tikėtina sėkmė – galite ilgam užsitikrinti darbo vietą. Vasaros pradžia jau paaštrins konkurenciją visose srityse. Netgi darbe, jei ten reikia derinti komandos veiksmus, kils ginčų, įtampos. O ką jau kalbėti apie šeimyninę partnerystę ar prasidėjusius teisminius ginčus. Pagaliau, nuvargę nuo kovų, vasaros viduryje galite nusileisti aršiausiems oponentams arba pabėgti nuo jų atsikvėpti kur nors toliau iš Lietuvos. Ramesniu atveju tęsite savo veiklą, investuosite, ir yra vilties, kad vasaros pabaiga jums leis pasidžiaugti rezultatais. Ruduo, išskyrus lapkritį, bus aktyvus – daug susitikimų, kolektyvinės veiklos ir įdomaus laisvalaikio su bendraminčiais. Jei norite gerai užbaigti metus ir nelikti tuščiomis kišenėmis, gruodį venkite paikos rizikos.

OŽIARAGIS

Visa metų sėkmė veikiausiai nusikels į antrąjį trečiąjį metų ketvirčius. Gana neblogą metų pradžią sujauks artėjantis pavasaris. Gali pašlyti sveikata, iš proto varyti intrigos, nesaugumo jausmas, artimųjų problemos, nesusipratimai.

Lengva apsinuodyti, nusideginti, pakliūti į avarines situacijas, prarasti darbą. Tik nuo gegužės mėnesio Fortūna ims plačiai šypsotis. Kai kurie Ožiaragiai gali tapti tikrais laimės kūdikiais: užsiimantieji kūryba bus pastebėti ir įvertinti; trokštantieji meilės, įsimylės; norintieji šeimos pagausėjimo, ko gero, irgi neliks nuvilti. Pradės sektis projektinė veikla, su grožiu, turizmu, pramogomis, vaikų lavinimu susiję verslai. Turėtumėte rasti jums tinkantį darbą, suteiksiantį daug pasitenkinimo ir augantį uždarbį. Nors birželį paaiškės, kad ne viskas perspektyvu ir būtinos korekcijos, liepa bus puiki. Džiugins ir darbas, ir laisvalaikis. Nusimato kelionių (kūrybinių gastrolių?), o svarbiausia – visur lydės mylimas žmogus arba meilė širdyje. Tikėtinos rimtos progos švęsti: vestuvės, krikštynos, kūrybiniai laimėjimai ar kt. Rugpjūtį vertėtų pailsėti, o artėjant rudeniui imtis svarbių reikalų. Rudenį nesunkiai užsitarnausite pripažinimą, jei to tikrai sieksite. Gruodį labiau tausokite jėgas, saugokite sveikatą, nervus – jūsų organizmas bus lengvai pažeidžiamas.

VANDENIS

Šie metai nežada daug sėkmės, tačiau kai kurias sritis turėtų labiau stabilizuoti. Pati metų pradžia gali kiek pristabdyti jūsų veržlumą, trumpam sustingsite, aptingsite, gal sunegaluosite. Tačiau vasaris jau pažadins iš snaudulio ir užvers įvairia informacija, kontaktais. Nebenustygsite vietoje. Vis kažkur dalyvausite, skubėsite, važiuosite, aprašinėsite, reklamuosite. Seksis geriau, jei turite darnią komandą ar ištikimų draugų būrelį. Artėjant pavasariui, nusimato stresų ruožas. Galite nukentėti dėl neetiškų poelgių, įstatymų pažeidinėjimo, korupcijos. Dėl kivirčų, konfliktų pakriks santykiai su artimos aplinkos žmonėmis. Galite įsitraukti į naują pomėgį, turbūt gana ekstremalų ir neįprastą. Dėl jo kils nemažai rizikingų momentų ir pavasarį, ir vasaros pabaigoje bei rudens pradžioje. Kad ir kaip būtų, pasibaigus sudėtingam pavasariui, sulauksite žaismingos, gaivios vasaros pradžios. Su malonumu ir polėkiu imsitės kūrybinės ar sportinės veiklos, rūpinsitės vaikais, jų lavinimu. Liepa palanki įsidarbinimui ir darbo vietos keitimui. Vasara jums gali padovanoti ir santuokinį ryšį, šeimą. Per šiuos metus galbūt pakeisite gyvenamąją vietą, pasidarysite remontą, įsigysite būstą, žemės sklypą ar kitaip pagerinsite gyvenimo sąlygas. Tačiau dėl neapdairumo ar sukčių apsukrumo į vasaros pabaigą galite pasijusti apvogti. Be to, rugpjūčio pabaigoje gresia darbo netekimas dėl broko ar padarytos žalos. Rudenį galima reikšminga kelionė arba iš užsienio sugrįš artimas žmogus. Metus užbaigsite gana sėkmingai, jei laikysitės tų vertybių, kurios yra pamatinės, nesusijusios su abejotina rizika ir eksperimentavimu.

ŽUVYS

Jūsų gera ar negera būsena šiemet labai priklausys nuo komforto kiekio ir piniginės turinio, nuo santykių su giminėmis, kaimynais, kolegomis. Metų pirmasis ketvirtis gali būti keblus, kupinas pavojų, tačiau nuo gegužės jau formuosis palankesnė aplinka, daugės supratimo. Sausis bus neblogas, kupinas įdomaus šurmulio, bet nuo jo vidurio iki pat pavasario jūsų tykos ligos, intrigos, šmeižtai, slapti sąmokslai. Galite tapti atpirkimo ožiais, būti apkaltintais už tai, ko nepadarėte. Nuolat kontroliuokite savo žodžius, veiksmus. Ankstyvas pavasaris išliks rizikingas įvairiomis prasmėmis, įskaitant finansinius, turto reikalus. Jus gali apgauti aferistai arba patys būsite kaltinami sukčiavimu.

Turbūt labai vilios dalykai ir užsiėmimai, dvelkiantys paslaptingumu, mistika arba susiję su menais, dailiaisiais amatais. Nors gegužė suteiks neblogų vilčių, padovanos įdomių kontaktų, išvykų, pasiekimų versle, bet vis dėlto iki liepos mėnesio situacija išliks gana nestabili, nervinga. Liepa pažers romantiškų akimirkų, kūrybinių, sportinių laimėjimų, tačiau rugpjūtį gali kilti nerimo dėl sveikatos sutrikimo ar netikėtai atsiradusio išvaizdos defekto. Be to, tuo metu pavojų ims kelti žmonės, susiję su sektomis bei gudriai “plaunantys smegenis”.

Ruduo, išskyrus spalį, bus palankus įvairiems ryšiams, tarp jų partnerystės. Padaugės verslo užsakymų, sutarčių. Metų pabaiga pareikalaus rimtesnių pastangų, jei norite išsaugoti pasiektus rezultatus. Svarbu neištižti, neišsibarstyti smulkmenoms.

“Vakarų ekspresas”

2 skaitytojų komentarai
tomas 2010 gruodžio 27d., 20:3378.61.67.27

Tikime, kazkokiais kiskiais, avinais, zenklais…gryni pagonys! Baisu, i kur lietuvaiciai eina ir dar i spauda lenda… tai, ar Dievu ar kazkokiais avinais,kiskiais reikia tiketi?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 6

Atsakyti

Aurelija 2010 gruodžio 28d., 05:3088.119.4.128

Niekas neliepia čia aklai tikėti, tiesiog smagu paskaityti ir tiek. O jei pasiskaitę gysime užsispyrimo siekiams įgyvendinti taip pat bus tik į naudą. Juk jų niekas nelygina su Dievu.:)

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą