Dziudo: vaikai pelnė medalių, jauniai – kelialapį į Europos čempionatą

Publikuota: 2017 gegužės 24 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Edvardas Sagalec (nuotraukoje su treneriu R. Lukošiumi) iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)Edvardas Sagalec (nuotraukoje su treneriu R. Lukošiumi) iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)

Praeitą šeštadienį Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Šilutės klubo auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo penkis medalius: vieną aukso, tris sidabro ir vieną bronzos. Tą pačią dieną Edvardas Sagalec Lenkijoje vykusiose varžybose iškovojo teisę dalyvauti Europos jaunių (U-18) čempionate.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tarptautiniame turnyre Plungėje geriausiai sekėsi Nojui Kungiui, jis tapo čempionu savo svorio kategorijoje.
Mantas Sungaila, Matas Gerulskis ir Uosis Knapkis pelnė turnyro sidabrą, o Martynas Ražaitis užėmė trečiąją vietą (visi 5 nuotraukoje dešinėje).

Bielsko-Biala mieste (Lenkija) vykusiame Europos taurės etape Edvardas Sagalec užėmė devintąją vietą. Jis su savo broliu Ernestu atstovaus Lietuvos rinktinei Europos jaunių (U-18) čempionate, kuris vyks birželio pabaigoje Kaune.