Dziudo: Plungėje šilutiškiai iškovojo 15 medalių

Publikuota: 2010 gruodžio 21 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šie vaikinai parvežė į Šilutę 15 medalių. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Šie vaikinai parvežė į Šilutę 15 medalių. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Plungėje vykusiame kalėdiniame dziudo turnyre Rimvydo Lukošiaus treniruojami jaunieji imtynininkai iškovojo 5 aukso, 7 sidabro ir 3 broznos medalius.

Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Nedas Sūdžius, Dominykas Lukošius, Ernestas Sagalec, Justas Pauparis ir Arnas Šikšnius.

Sidabro medalius laimėjo Uosis Knapkis, Tauras Kuskys, Mantas Juknius, Julius Vingis, Šarūnas Dulkys, Tomas Poteliūnas ir Rokas Paulikas.

Bronzą pelnė Benas Lukošius, Edvardas Sagalec ir Haroldas Vengalis.