Dziudo: šilutiškiai toliau džiugina savo pasiekimais

Publikuota: 2017 kovo 13 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Tarptautiniame turnyre Lenkijoje šilutiškiai dziudoistai iškovojo tris sidabro medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)Tarptautiniame turnyre Lenkijoje šilutiškiai dziudoistai iškovojo tris sidabro medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Šilutės dziudo klubo auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) dalyvavo dviejuose turnyruose, kuriuose pelnė 5 medalius.

Kovo 12 dieną Lenkijoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame puikiai pasirodė Uosis Knapkis, Matas Gerulskis ir Giedrius Eidukis, iškovoję antrąsias vietas savo svorio kategorijose.

Kiti šilutiškiai po pirmųjų pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tuo pat metu Šakiuose vyko vaikų dziudo turnyras kuriame kovojo Nojus Kungys ir Mantas Sungaila. Nojus tapo čempionu savo svorio kategorijoje, o Mantas iškovojo trečiąją vietą (nuotrauka dešinėje).

Treneris dėkoja tėveliams už pagalbą ir paramą.