NKL: „Šilutė“ – per žingsnį nuo ketvirtfinalio

Publikuota: 2017 kovo 06 Kategorija: Krepšinis, Sportas

Roberto Kuncaičio auklėtiniai svečiuose 85:66 (20:1, 22:27, 27:10, 16:22) sutriuškino „Mažeikių“ atstovus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja rezultatu 2:0, praneša portalas www.nklyga.lt.

„Šilutės“ gretose taškus pelnė 10 iš visų 11 aikštėje pasirodžiusių krepšininkų.

Trečiosios rungtynės kovo 7-ąją bus žaidžiamos Šilutėje.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Šilutė“ savo persvarą pradėjo įrodinėti nuo pat mačo pradžios, kada per pirmąjį kėlinį praleido tik 7 taškus, pati pelnė 20 ir pirmavo dviženkle persvara – 20:7.

Kuncaičio kariauna triuškinamą persvarą įgijo po ilgosios pertraukos – šilutiškiai trečiąjį ketvirtį laimėjo net 27:10 ir likusios 10 minučių tebuvo formalumas – 69:44.