Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vandalams užkliuvo „Šilutės siena“ (nuotr.)

Publikuota: 2017 vasario 23 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.Šilutės rajono savivaldybės administracijos nuotr.

Subjaurota „Šilutės sienos“ mažoji bibliotekėlė, sudaužytas žibintas, kuris naktį apšvietė sienos fragmentą, sulaužyti imituojančio lango rėmai.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Praėjusių metų spalio mėnesį Šilutėje buvo atidengta 500 metrų siena, ant kurios nupiešti fragmentai leidžia pažvelgti ir prisiminti miesto bei krašto 505 metų istoriją, prie kurios atskleidimo daug padirbėjo Savivaldybės istorikai, kultūros darbuotojai, visuomenės atstovai. Prie aplinkos sutvarkymo, sienos paruošimo ir istorinių fragmentų nupiešimo prisidėjo Savivaldybės administracija, Šilutės meno mokykla, AB „Šilutės baldai“ ir kiti verslininkai. Nemaža dalis šilutiškių buvo paėmę teptukus į rankas ir prie visus džiuginančio metraščio įsiamžino savo potėpiais, – rašoma šiandien išplatintame Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio pranešime žiniasklaidai.- Šiandien, eidami pro šią sieną, matome jau kitokį vaizdą: subjaurota mažoji bibliotekėlė, sudaužytas žibintas, kuris naktį apšvietė sienos fragmentą, sulaužyti imituojančio lango rėmai. Vaizdas nemalonus, todėl kyla klausimas, ar mes pajėgūs sustabdyti vandalizmą, ar jis tapo šių laikų menu?“

Meras kreipiasi į Šilutės miesto gyventojus prašydamas gerbti ir saugoti savo rankomis sukurtą turtą.

„Nepraeikite pro šalį ir nenusisukite, kai pamatysite darkomą mūsų miestą, istorinį kūrinį „Šilutės siena“, niokojamus kitus viešuosius objektus“, – rašoma mero pranešime.

4 skaitytojų komentarai
Jonas 2017 vasario 23d., 23:12188.69.195.236
Dar kartą prisiminkime už kokią sumą ir kam yra įrengtos stebėjimo kameros Šilutės mieste. Tame tarpe ir Klaipėdos gt. prie minėtos sienos. Juokingai graudu gerbiamas Mere.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 5

Atsakyti

silutiškė 2017 vasario 24d., 10:4978.61.11.158
Džiaugiuosi galimybe padėti knygų šios ,,sienos” spintelėje. Vakar per TV minėjo, kad Lietuvoje tokios galimybės nėra, bet Šilutėje yra. Saugokime savo vertybes.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

eglius 2017 vasario 25d., 16:23213.103.214.95

Yra labai daug Lietuvoje tokių bibliotekėlių. Daugėja ypač sparčiai. Pavyzdžiui, Klaipėdoje populiariausių stotelių paviljonuose tokios įrengtos, taip pat parkuose, lankytinose vietose.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Anal-itikas 2017 vasario 25d., 06:1178.61.120.129

Policija keliuose uždarbiauja, tad nebuvo kas prižiūri šią sieną.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą