Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Nusikaltimas vidury baltos dienos” ir kiti „kliedesiai“

Publikuota: 2017 sausio 26 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Tarybos konservatorė S. Tamašauskienė perduota etikos sargams. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Tarybos konservatorė S. Tamašauskienė perduota etikos sargams. (www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės meras „tvarkietis“ Vytautas Laurinaitis – žodžio žmogus: pats pasakė, kad savivaldybės tarybos Etikos komisija šiemet turės daugiau darbo nei praėjusiais metais, pats ir parūpino etikos sargams pirmąją šiais metais auką. Ja tapo tarybos konservatorė Sandra Tamašauskienė.

Šilutės konservatorių lyderė mero dėmesio sulaukė dėl savo straipsnio pavadinimu „Nusikaltimas vidury baltos“.

Tiesą sakant, tą pačią dieną „Šilutės ETA Žiniose“ pasirodė ir Šilutės liberalsąjūdiečių pirmininkės Daivos Plikšnienės publikacija „Kokią naudą meras gaudo? arba Pirmieji Šilutės PSPC pri(ch)vatizavimo ženklai?“. Ji taip pat neliko nepastebėta mero. Tačiau šiai autorei meras buvo atlaidesnis: esą ji dar jauna politikė, pradedanti, daro daug klaidų, todėl jis net nesiima vertinti, mat nėra ką vertinti – tai kliedesių kratinys.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

S. Tamašauskienė tai jau visai kas kita. Jos laikas, kai meras vadindavo ją jauna, nepatyrusia politike, jau praėjo. Dabar jau ir jai už žodį tenka atsakyti kaip už daiktą (ačiū Marcelijui Martinaičiui).

Šį ketvirtadienį, baigiantis savivaldybės tarybos posėdžiui, meras viešai kreipėsi į Etikos komisijos pirmininką Joną Jatautą, kad komisija atliktų tyrimą dėl publikacijoje „Nusikaltimas vidury baltos“ paskleistos, jo žodžiais tariant, melagingos informacijos.

Anot mero, to dar nebuvo, kad tarybos narys menkintų viešosios įstaigos, pavaldžios tarybai, įvaizdį, kad žemintų kolektyvą, gąsdintų bankrotu… Esą Šilutės ligoninės kolektyvas labai įsižeidęs, jam labai neramu dėl savo ateities. Ir taip toliau, ir panašiai.

Tad lauksime žinių iš Etikos komisijos, kuri, beje, ir toliau bandys skaidrinti išlaidas, susijusias su tarybos nario veikla. Bet apie tai kitą kartą.

4 skaitytojų komentarai
vietinis 2017 sausio 27d., 07:1485.206.11.3
Visai Čaplinas suįžūlėjo

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 2

Atsakyti

Geriausia gynyba - puolimas 2017 sausio 27d., 12:4186.38.31.121
Ar kada matėte, kaip raitosi gyvatė, kai pagauni ją už uodegos? Kanda visiems iš eilės. Gaila, kad nėra šia tema patarlės, tokios kaip “Vagiui kepurė dega”.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

Atsakyti

Parduodu samti uz 199 Eur. 2017 sausio 27d., 16:305.20.106.18
Kaip sako ponas Landzbergis “kas galėtų paneigti” ,kad šiuo atveju gudručiai nėra abiejuose barikadų pusėse.
O šiaip dėl juoko,tai kol čia Šilutėje vieni kitus vis už atlapų drasko,parvažiuoja žmonės iš Šilalės ir sako :” ..jomajo,nu kad matytumėte kaip ligoninė ten sutvarkyta,kaip gražu,kaip prabangu,kokie liftai…”.
O aš va nesenai draugą lankiau Šilutės ligoninės vidaus ligų skyriuj… As irgi sakiau jomajo…
Užtat ligoninės vadovas geriausias ant Lietuvos,o gal net Europos…
Žodžiu ,visi mes čia neeiliniai,nereikia mums jokios prabangos, nes ir be jos rajonas pagal kažkokius tai reitingus yra super aukštoje vietoje,nežiūrint į tai kad pas mus nei gatvių nuo sniego kas valo,nei kad į Rusnę be šūdino baltarusiško traktoriaus negali nuvažiuoti.
Tik vienas dalykas man neduoda ramybės – kodėl pavadinimas Šilutė, juk žymiai labiau tiktų Bezdonys ?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 3

Atsakyti

Anevas 2017 sausio 27d., 19:0878.61.117.233
Palaikyti Sandrą ir Daivą,Kas bijo??,,laurinaičio ar pozingio?Du vyrai ar dvi moterys?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą