Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Trumpai: sveikatos reforma bus tęsiama

Publikuota: 2016 gruodžio 27 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės vadovai savo pozicijos nekeičia: Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centras (toliau – PSPC) turi būti prijungtas prie ligoninės, ir taškas.

Dėl teisminių ginčų jau visus metus buksuojančią sveikatos reformą vėl bus bandoma išjudinti 2017 –ųjų sausio mėnesį, patikslinus savivaldybės tarybos šių metų birželį priimtą sprendimą ir numačius naujus PSPC reorganizavimo terminus.

Žinoma, jeigu nebus apskųsta Klaipėdos apygardos administracinio teismo teisėjų kolegijos gruodžio 5 d. nutartis, atrišusi rajono valdantiesiems rankas tęsti sveikatos reformą („Trumpai: teismas jungia žalią šviesą sveikatos reformai Šilutėje“).

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šiandien, gruodžio 27 d., įvykusiame susitikime su žiniasklaidos barų artojais savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis patikino, kad po Naujųjų metų bus svarstomas ir savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės parengtas, tačiau savivaldybės taryboje dar nesvarstytas sprendimo projektas, kuriuo siūloma nutraukti sveikatos reformą („Sveikatos reformos ratuose – nauji pagaliai“). Tačiau, anot mero, savivaldybė savo pozicijos nežada keisti: PSPC bus reorganizuojama, ir taškas.

Artimiausiu metu meras žada dar kartą susitikti su PSPC kolektyvu ir aptarti su šios viešosios įstaigos reorganizavimu susijusius reikalus.

2 skaitytojų komentarai
kas buldozerius finansavo? 2016 gruodžio 27d., 14:5078.61.92.133
Aiškūs jau kitų rinkimų autCAIDERIAI.

PSPC dirba daug žmonių ir jie tikrai nėra tų berniukų pastumdėliai ir savivaldybė ne berniukų nuosavybė, bent kol kas. Žmonės gali už save pastovėti, o pacientai už norimas paslaugas norimoje įstaigoje nemuilinant akių apie taupymus apjungiant.

Gal pasvarstykim kitus šio “apjungimo” aspektus. Labai jau į akis krenta beribis valdžios postuose sėdinčių ir jiems pataikaujančių tarybos narių veržimasis, bet kokia kainą “patvarkyti” PELNINGAI dirbančia savivaldybės įmonę. Staiga!!!!! Nepaisant jokių kitų argumentų!!!
Čia ką jums ponai Baltarusija su tenykčiu režimu ar kunigaikštystė? Kažkaip jau žinomas tokio elgesio braižas. Kas tas mokytojas, a?
Nepaisoma nei ministerijos nuostatos, nei jau priimtų teisės aktų!! Trūks plyš męs tai padarysim ir viskas!!! O jeigu ponuliai jums tai nepavyks? Jei atsiras už visuomenės interesą stojančių ir apie savo politinės karjeros perspektyvą pagalvojančių politikų?
Bus priepuolis? Žemė apsivers? Ar nuo kažko gausite spyrį? Kas jus įtakoja taip elgtis? Čia žinote ką, čia jau ne politika ir ne polikam tinkamas elgesys. Labai jau primena kitus dalykus…

Gal už viso to apjungimo spektaklio paslėpti kiti tikslai? Kaip pvz centro subankrotinimas ir pardavimas. Ankstesni privatininkų žygiai perimti greitają pagalbą ir kurti kiti planai su tuometiniais politikais tai tik primena, kad visuomenė turi budriai saugoti savo nuosavybę ir savo teises. Juk savivaldos turtas priklauso bendruomenei.

p.s. O jei medikų kolektyvas kartu su pacientais jums patiems užkurtų tokia pirtį, kad kėdės susvyruotų?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 3

Atsakyti

adiv 2016 gruodžio 28d., 10:3184.46.133.29
O kam jungtis,ar dabar biogai ir tvarka yra ir eilių nėra.Turi taloną eini pas gyditoją laiku ir nerik stumdytis kolidoriui po keles valandas kol pateksi pas gyditojus,kokia čia tvarka?Nėra jokios tvarkos,kažkoks balaganas,o pirminis tai tvarkosi šaunei,tai kam reikia jungtis,sveiku protu nesuvokiama,prieš beveik 20metų atsijungė ir vėl nori susijunkti,vis mažai ir mažai,įdomu kada tas lovis sproks,ar sulauksim tokios dienos/

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą