Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Policija ragina gyventojus pasirūpinti savo turto apsauga

Publikuota: 2016 lapkričio 30 Kategorija: Teisėtvarka

Per savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš sodybų, malkinių ar kitų negyvenamų pastatų. Pareigūnai, siekdami gerinti tokių nusikalstamų veikų prevenciją, ragina gyventojus aktyviau rūpintis savo turtu.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dažniausiai vagys taikosi ten, kur nėra apsirūpinta pakankamomis saugumo priemonės. Tam, kad apsaugotumėte savo turtą nuo vagysčių, policija pataria imtis visų įmanomų priemonių. Išvažiuodami ar išeidami iš namų įsitikinkite, kad užrakinote būsto duris, uždarėte langus, užrakinote garažus ir pagalbines patalpas. Kiemuose ar kitose mažai apsaugotose patalpose nereikėtų palikti vertingų namų apyvokos ar ūkio prietaisų, kurie galėtų privilioti ilgapirščius. Prieš išvykdami ilgesniam laikui, susitarkite su patikimais kaimynais, paprašykite, kad jie stebėtų jūsų namus, kol jūsų nėra ir apie pastebėtus įtartinus asmenis informuotų policiją. Taip pat esant galimybei įsiveskite signalizaciją ir įmontuokite kokybiškas spynas bei duris. Žinoma, nepamirškite pasirūpinti ir turto draudimu.

Policija ragina gyventojus būti budriais ir tam, kad nenukentėtų nuo ilgapirščių, dėti daugiau pastangų į savo turto apsaugą.

Tauragės AVPK inf.

Domina profesionali apsauga? Apsilankykite čia.

Rašyti komentarą