Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės H. Zudermano draugija auginasi raumenis

Publikuota: 2016 lapkričio 30 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Antradienį, lapkričio 29 d., įvyko Šilutės Hermano Zudermano draugijos susirinkimas, kurio metu į šią visuomeninę organizaciją įstojo visas būrys naujų narių, išrinktas asociacijos pirmininkas, aptarta tolesnė veikla.

Šilutės Hermano Zudermano draugija jau turi bemaž 20 tikrųjų narių. Tai įvairių profesijų žmonės, kuriems rūpi vokiečių kilmės rašytojo H. Zudermano atminimo ir kūrybos išsaugojimas bei populiarinimas. Tikimasi, kas artimiausiu metu prie draugijos veiklos prisijungs daugiau narių.

Draugijos pirmininke išrinkta buvusi Šilutės Hugo Šojaus muziejaus direktorė Roza Šikšnienė. Draugijos valdybai vadovauja Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Remigijus Šemeklis.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Artimiausiu metu draugijos nariai planuoja susitikti su rajono vadovybe ir tartis dėl Macikuose veikiančios H. Zudermano ekspozicijos išsaugojimo. Juk būtent šis tikslas ir suvienijo tuos žmones.

Tačiau draugijos darbotvarkėje yra daugiau įrašų. Dauguma jų orientuoti į pasirengimą H. Zudermano 160-osioms gimimo metinėms, kurios bus minimos 2017-ųjų rugsėjo pabaigoje. Esama ir kitokių planų. Bet apie visus juos dar anksti plačiai kalbėti.

Rašyti komentarą