Moksleivių dziudo: Elektrėnuose geriausiai sekėsi pusbroliams N. Kungiui ir M. Sungailai

Publikuota: 2016 lapkričio 28 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mažieji turnyro prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)Mažieji turnyro prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Tarptautiniame dziudo turnyre Elektrėnuose, skirtame dziudo klubo „Draugystė“ 20-ies metų veiklos sukakčiai paminėti, šilutiškiai dziudoistai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 5 medalius.

Vaikų grupėje geriausiai sekėsi pusbroliams Nojui Kungiui ir Mantui Sungailai, jie iškovojo čempionų vardus.
Pijus Jogminas užėmė antrąją vietą.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Jaunučių kraitėje – 2 medaliai: Giedrius Eidukis užėmė antrąją vietą, o Matas Gerulskis pelnė turnyro bronzą.

Kitiems šilutiškiams sekėsi prasčiau ir jie liko be medalių.