Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Policija taip pat ruošiasi Vėlinėms

Publikuota: 2016 spalio 28 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Lietuvos policija stiprina patruliavimą ir padės žmonėms, lankantiems artimųjų kapus.

Ateinančios savaitės pradžioje, spalio 31 – lapkričio 1 d., minėsime Visų Šventųjų dieną, Vėlines. Daugelis žmonių lankys artimųjų kapus, dėl to transporto priemonių srautai, palyginti su įprastomis dienomis, bus gerokai intensyvesni visuose šalies keliuose. Policija, atsižvelgdama į tai ir siekdama tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, eismo dalyvių saugumą, teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų prevenciją, skirs maksimalias policijos pareigūnų pajėgas dirbti gatvėse ir keliuose.

Policijos pareigūnų viešasis ir neviešasis patruliavimas bus sustiprintas žmonių susibūrimo vietose, patruliavimo maršrutai bus nukreipiami į tas vietas, kuriose dažniausiai įvyksta teisės pažeidimai. Ypatingas dėmesys bus skirtas patruliavimui prie kapinių, kur pareigūnai daugiausia dėmesio skirs saugaus eismo priežiūrai, tinkamam eismo reguliavimui, kad nesusidarytų transporto priemonių spūstys ir taip būtų išvengta žmonių nepasitenkinimo.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pareigūnai su savivaldybių administracijomis aptarė galimybes tinkamai apšviesti gyvenviečių (miestų) kelius, taip pat vietas prie kapinių. Kelius prižiūrinčių įmonių paprašyta pagal galimybes apriboti vykdomus kelio darbus, siekiant išvengti transporto priemonių spūsčių.

Bus organizuojami patruliavimai prie kapinių, pasitelkiant policijos rėmėjus, Šaulių sąjungos atstovus, kitus pilietiškus bendruomenės narius. Pareigūnai stengsis padėti žmonėms lengviau pasiekti artimųjų kapus. Prireikus, policijos pareigūnai teiks visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti artimųjų kapų, atkreips vairuotojų ir kitų eismo dalyvių dėmesį į eismo sąlygas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas eismo sąlygoms, kultūringam (mandagiam) vairavimui, tvarkingam automobilių statymui.

Šalies policija kartu įspėja gyventojus pasirūpinti savo turto apsauga: nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus iš jų – užrakinti, išvykstant iš namų, nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi (įtartini) asmenys nesidomi paliktu butu (namu).

Policija linki saugaus ir ramaus savaitgalio.

www.policija.lt inf.

Rašyti komentarą