Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Išrinkime geriausią “Šilutės ETA Žinių” skaitytojo komentarą

Publikuota: 2010 lapkričio 30 Kategorija: Įvairenybės

Lapkričio 18 d. 9,51 val. “Šilutės ETA Žinios” sulaukė 1000 – tojo skaitytojo komentaro.

“Karavanas eina, kas kad šunes (tauta) loja. Akivaizdūs dalykai, bet daugelis lyg stručiai nieko nenori matyti. Kur nueisime su tokiais valdininkais?” – klausia jubiliejinio komentaro autorė Janina (str. “Šilutėje viskas kitaip”).

Šia gražia proga “Šilutės ETA Žinios” dovanoja Janinai “Pegaso” knygynų tinklo knygų rinkinį (dėl prizo prašome jos susisiekti su mumis portalo viršutinėje dalyje nurodytais telefonais, nuoroda “Kontaktai”), ir skelbiame konkursą visų geriausiam skaitytojų komentarui išrinkti.

Iš viso 1000 atrinkome 10 didžiausio skaitytojų palankumo sulaukusių komentarų:

1.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja Silutiske:
“Pritariu autoriui ir noriu padekoti dabartines tarybos nariams, kad savo nepamatuojamo gobsumo elgesiu pazadino visuomeneje savigarba ir iskele i viesuma taip daznai zmoniu savam rate reiksta nepasitenkinima.
Mes suauge visada sugebame prisitaikyti ir labai daznai susitaikyti su mums primetamais tarybos sprendimais. Taciau, kas jei ne mes suauge, turime apginti vaikus, kai norima atimti is ju galimybe lavinti savo gebejimus.
Man situacija Silutes savivaldybeje primena M.Bulgakovo romana “Suns sirdis”…
Labai atydziai seksiu informacija ka mums zades Pozingis ir Lauzikas ateinanciu rinkimu metu”.
Skaitytojų įvertinimas:
Patinka – 35, nepatinka – 4.

2.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja Andrius:
“S.Skutulienė jau ne kartą pakartojo savo žodžius, kaip gali direktorė (-iai) daugiau uždirbti už ją, net yra mokytojų uždirbančių daugiau už ją. Norėčiau išgirsti psichoterapiauto komentarą. O straipsnis šovė tiesiai į Achilo kulną, be pykčio bet žudantis”.
Skaitytojų įvertinimas: 33:0

3.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja Lakūnas:
“Jakas man ne autoritetas, bet jis , kai atleido Skutulienę iš savo pavaduotojų kadencijos viduryje pasakė, kad ji nieko nemoka dirbti.Ačiū. Spauskit žalią”.
Skaitytojų įvertinimas: 32:2

4.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja edward’s:
“Mes dauguma žmonių taip pat galvojame taip, kaip Tu surašei; ‘gramatnai’.Tik išsireikšti,kad ir adresatas suprastu,pamastytu ir padarytu teisingus sprendimus sunkiau sekasi.Tad sakau rėžk tiesą į akis ir ji vienasyk pasieks adresatą”.
Skaitytojų įvertinimas: 32:5

5.
Str. “Čia Lietuva, čia lietūs lyja, čia valdo “Laužiko brigada”
Komentuoja Raimondas Plikšnys:
“Visa bėda, kad savivaldybėje net daugumoje esantys politikai nežino, ką daro su mūsų visų pinigais direktorius, ką jau kalbėti apie mažumą. Kalba ne apie informacijos pasidalinimą, o apie rajono vadovų požiūrį į “savivaldą”… Viską lemia personalijos bei privatūs interesai, ir , deja, nėra čia jokios politikos plačiaja prasme”.
Skaitytojų įvertinimas: 31:5

6.
Str. “Naujiems kompiuteriams Šilutė pinigų turi”
Komentuoja Pedagogas:
“Biudžetas skylėtas, rezervo lėšos į balą. Pagal ministro įsakymą kiekviena švietimo įstaiga turi pati nuspręsti kokį dienyną pasirinkti, ne švietimo skyrius, ne taryba, ne Laužikas. Šis kompiuterinis brukalas brunkamas neatsiklausus bendruomenių. Eletroninis dienynas pasiteisina jei atsisakoma popierinių žurnalų ir pažymių knygelių, to tikrai nebus artimiausią dešimtmetį. Nekalbu apie studiją bet tiesiog nepadaryta vietinė apklausa ar išvis tai reikalinga. Mokytojų požiūris skeptiškas ir labai neigiamas, daromas darbas, gaištamas laikas neatlygintinai dėl tėvų kurie nesinaudoja šiuo dienynu. Vilniuje naudojasi iki 12%, provincijoje iki 6 %. Jei kas nueitu į Šilutės mokyklas ir paklaustu tėvų, mokytojų apie dienynų reikalingumą tai šie skaičiai nustebintu ne vieną tarybos narį. Kadangi dauguma bestuburių -vienakojo pirato įkaitai tai lai ir meta į balą pinigus, ne savo pinigus meta!”
Skaitytojų įvertinimas: 29:3

7.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja rinkėjas:
“Labai konkretūs pasiūlymai savivaldybes klerkams. Turiu vilties, kad ateinančiuose savivaldybes rinkimuose nebeliks vietos žemėtvarkininkams, fotografams…, kad i valdžią ateis tokie, kuriems rūpi eiliniai žmonės ir jų vaikai”.
Skaitytojų įvertinimas: 27:1

8.
Str. “J. Bendžius grįžta į mokyklą”
Komentuoja Ekspertas:
“Ale teisingai savivaldybės motriškos kalbėjo, pasirodo tiesa. Dar jos sako, neva į Bendžiaus vietą pretenduoja du kandidatai, vienas amžinai jaunas sportininkas iš administracijos, kitas pats velnias iš Juknaičių”.
Skaitytojų įvertinimas: 26:3

9.
Str. “Vaikų ateitį pravalgo politikai”
Komentuoja Asta Alkaitė:
“Šilutės savivaldybės interneto svetainėje skelbiami 9 mėnesių biudžeto pajamų surinkimo duomenys. Akivaizdu, kad planas įvykdytas 100,3 proc, gauta 261 tūkst. litų papildomų pajamų. Tad šaltinis gelbėti iš finansinės duobės menininkų kalvę yra, net nebūtina kadencijos pabaigoje traukti kėdes iš po Skutulienės, Merliūno, Sauspreškio ir Co sėdynių…”
Skaitytojų įvertinimas: 25:1

10.
Str. “Dėl Meno mokyklos ir ne tik”
Komentuoja Požirgis:
“Jonai, Jūs net neišrinktas žmonių, o savo būsimo švogerio “kilnaus poelgio” pagalba ir tapote tarybos nariu.Vicemeru tapote todėl, kad sėkmingai privertėt Pozingį “parsiduoti” už mero postą.Jūs neturite minčių ir idėjų kaip padėti Meno mokyklai, Jūs tapote Laužiko politikos įkaitu, todėl tas Jūsų pasiteisinimo straipsnis tik Jūsų bejėgiškumo požymis.Geriausiai Jūsų koaliciją apibudino Šimelionis “Šios koalicijos stiprybė- jos silpnumas “. Bet kodėl nuo Jūsų “silpnos stiprybės” turi kentėti paprasti žmonės?”
Skaitytojų įvertinimas: 25:1

Už labiausiai patikusią nuomonę balsuokite parašydami jos eilės numerį komentarų skiltyje, arba junkitės prie skaitytojų forumo, pasirinkite forumą “ŽYNIOS“, paskui – temą “Išrinkime geriausią “Šilutės ETA Žinių” skaitytojo komentarą” ir ten reitinguokite konkursui atrinktas skaitytojų nuomones.

Visų geriausio komentaro autoriaus laukia specialus “Šilutės ETA Žinių” prizas.

3 skaitytojų komentarai
as 2010 lapkričio 18d., 15:2084.15.182.123

8

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Popsas 2010 lapkričio 18d., 19:3485.206.87.61

Vienareikšmiai, 3-ias ir 10 -as atsakymai

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Ex 2010 lapkričio 18d., 20:2884.32.215.37

Gilus komentaras nr.-1. Mano balsas už jį.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą