Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pamario mokykloje žada permainų

Publikuota: 2010 lapkričio 17 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Jonas BendžiusNors Šilutės Pamario pagr. mokyklos direktoriaus pareigas Jonas Bendžius eina tik apie pusantro mėnesio, tačiau jo galvoje jau sukasi daug visokių minčių, kaip pasiekti, kad ši švietimo įstaiga užimtų deramą vietą rajono bendruomenėje.

Savo planus bendrais bruožais J. Bendžius pristatė antradienio pavakarę Pamario mokykloje surengtame visuotiniame tėvų susirinkime.

Pasak J. Bendžiaus, Pamario pagrindinėje dirba puiki pedagogų komanda, tačiau mokyklos materialinė bazė galėtų būti ir geresnė. Todėl jis kvietė tėvelius negailėti mokyklai 2 proc. valstybei mokamo gyventojų pajamų mokesčio dalies, kurią jo mokėtojas gali savo nuožiūra skirti įteisintiems paramos gavėjams. Už šių pinigų panaudojimą direktorius žada atsiskaityti mokyklos bendruomenės taryboje.

Vienas pagrindinių J. Bendžiaus siekių, – kad Pamario mokyklos moksleivių pasiekimai būtų plačiai pastėbti ir įvertinti.

Pamario mokykla“Noriu sukurti tokią sistemą, kad apie mūsų vaikų pasiekimus moksle, sporte ar kultūrinėje veikloje žinotų ne tik jų tėvai ir mokytojai, bet ir visa mokykla, rajonas, – kalbėjo tėvams mokyklos direktorius. – Tačiau neturėtų likti neįvertinti ir kitokie moksleivių poelgiai”.

Ypatingą dėmesį naujasis mokyklos direktorius žada skirti kovai su mokinių rūkymu, petardų sprogdinimu ir žaidimais pinigais.

“Taip pat mėginsiu pasirašyti sutartis su pradine mokykla, gimnazijomis ir kitomis švietimo įstaigomis, kad mokytojai daugiau bendrautų ir parengtų vaikus pereiti į aukštesnės pakopos mokyklą, kad jiems būtų lengviau prisitaikyti naujoje vietoje, – dalijosi savo sumanymais J. Bendžius. – Žadu kviesti pas mus ir moksleivius iš gimnazijų bei profesinių mokyklų, kad pasidalytų savo žiniomis, papasakotų mūsų vaikams apie mokymosi sąlygas savo mokyklose”.

J. Bendžius sakosi turįs daugiau visokių sumanymų, kuriems įgyvendinti prireiks ir tėvų pagalbos. Todėl jis paprašė, kad tėvai dar tą patį vakarą klasėse išrinktų atstovus į bendruomenės tarybą ir nešykštėtų mokyklos vadovybei pasiūlymų, kaip toliau plėtoti šios švietimo įstaigos veiklą, kad ji užimtų deramą vietą rajono bendruomenėje.

Tiesa, J. Bendžius Pamario mokykloje - ne naujokas. Prieš 13 metų jis iš čia išėjo į Šilutės r. savivaldybės administracijos Švietimo skyrių. Šį rudenį grįžo atgal.

1 skaitytojų komentaras
admin 2010 lapkričio 17d., 15:4884.15.188.89

Savo nuomonę parašykite čia, arba junkitės prie skaitytojų forumo – forum.silutesetazinios.lt

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą