Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vilkyškių pieninei – 2 mln. litų ieškinys

Publikuota: 2010 lapkričio 17 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

Iš vienos didžiausių sūrių gamintojos Lietuvoje Vilkyškių pieninės (Pagėgių sav.) valstybės naudai siekiama priteisti daugiau kaip 2 mln. litų gamtai padarytos žalos.

Aplinkos ministerijos ir Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento ieškinio nagrinėjimas pirmadienį buvo atidėtas iki kitų metų vasario 7 dienos dėl netinkamo pranešimo į posėdį neatvykus Vilkyškių pieninės atstovams. Ieškiniu prašoma valstybės naudai priteisti 2,074 mln. litų už padarytą žalą gamtai.

Ieškinyje teigiama, kad žala gamtai padaryta 2004 – 2008 metais, kai Vilkyškių pieninės nuotekų valymo įrenginiuose susidaręs dumblas pateko į žemės paviršių ir gilesnius jo sluoksnius. Taip buvo pažeistos Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo sąlygos.

Be to, bendrovė neapskaitė nuotekų dumblo ir jo kokybės, netyrė dumblo sunkiųjų metalų koncentracijos.

manoukis.lt inf.

2 skaitytojų komentarai
admin 2010 lapkričio 17d., 12:5984.15.177.250

Savo nuomonę parašykite čia, arba junkitės prie skaitytojų forumo – forum.silutesetazinios.lt

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

dedas 2010 lapkričio 18d., 23:5378.61.90.143

KISKA TONKA–visu problemu iskarto neaptarsi bet pagrindine problema tai darbdaviu nesiskaitimas su zmanem moku kie noriu kaip noriu ir kada noriu jie is mus reikalauja visko ko imanoma ir neimanoma prikuria visokiu savo istatimu o kai mes paprasom bent tai kas priklauso istatimu pasidarom vagis nekvalifikuoti pijokai ir dar velnias zino kokie kiek lietuvoj yra transporto iminiu kurios moka minimuma ir dienpinigius gal bus kokie 10% is visu registrutu juk dauguma mokat uz km ar dar uz ka o minimuna tik ant popieriaus mokat o naturoj isskaitot is dienpinigiu ar km ir jus teisus nes naudojates istatimu spragom neismokat atlyginimo po 2 -3men ir vel jus teisus nes tipo neturit o uz ka tam zmogui kuris pas jus dirba seima islaikyt mokescius moket jus visai nedomina nes jum vairuotuojas s… vietoj

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą