Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Liberalai – už Lietuvą, kurioje norisi gyventi

Publikuota: 2016 spalio 01 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2016

Algirdas Gečas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje.Algirdas Gečas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas į Seimą Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Mieli Šilutės krašto žmonės,

Spalio 9 – ąją vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Kviečiame jus aktyviai dalyvauti šioje pilietiškumo pamokoje ir raginame jus balsuoti už Algirdą Gečą ir Liberalų Sąjūdžio sąrašą Nr 7.

Tik supratimas, kad gerovę visų pirma lemia žmonės, duos mums taip laukiamų teigiamų rezultatų. Akivaizdu, kad pagarbiai su mokiniu kalbantis mokytojas yra tikrai svarbesnis nei išmanioji lenta. Pagarbiai su gyventoju bendraujantis tarnautojas yra svarbesnis nei teisinis reguliavimas.

Žmones gerbiantis policininkas yra svarbesnis nei greitesnė jo mašina, o šeima tikrai yra geriau nei gerai aprūpinti vaikų namai! Mes esame pasiryžę dirbti taip, kad kiekvienas mūsų šalies žmogus jaustųsi saugus, kad valdžios sprendimai būtų paremti sveiku protu, kad būtų sukurtos sąlygos dirbti ir užsidirbti čia, mūsų Lietuvoje!

Raginame Jus balsuoti už Algirdą Gečą ir Liberalų Sąjūdžio sąrašą Nr 7.

Kartu kurkime Lietuvą, kurioje norisi gyventi!

.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidato Algirdo Gečo rinkimų kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. 161004