Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kviečiame į LR Seimą rinkti darbštų ir sąžiningą kandidatą – ALFREDĄ STASĮ NAUSĖDĄ

Publikuota: 2016 rugsėjo 23 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2016

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše Alfredas Stasys Nausėda įrašytas Nr. 65.Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše Alfredas Stasys Nausėda įrašytas Nr. 65.

Dr. Vytautas Pilipavičius, Aleksandro Stulginskio universiteto docentas, Remigijus Kelneris, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ vadovas, ir Rimas Jurjonas, Gardamo seniūnijos ūkininkas, kviečia į Seimą rinkti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą Alfredą Stasį Nausėdą.
————————————————————————————————————————————————–

Remigijus Kelneris, Pagėgių savivaldybės tarybos narys, Lietuvos ūkininkų sąjungos Pagėgių krašto skyriaus pirmininkas, ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ vadovas, ŽŪK „Pienas LT“ valdybos narys, poetas:

- Alfredą Stasį Nausėdą pažįstu seniai. Kai Pagėgiai ir Šilutė buvo vienas rajonas, tekdavo spręsti įvairius klausimus, susijusius su žemės ūkio veikla. Gerb. A.S.Nausėda tuo metu dirbo rajono Žemės ūkio valdybos viršininku. Niekada neteko nusivilti – jis įsigilindavo į probleminius klausimus ir pasiūlydavo jų sprendimo būdus.

Mūsų karta ne kartą patyrė rimtų problemų dėl kaimyninių šalių kaprizų ar pasaulinių krizių. Bet esant protingam vadovui, koks yra A.S.Nausėda, kartais pakanka gero patarimo ir nurodytos krypties ir, žiūrėk, žmogelis jau kapstosi teisinga kryptimi.

A.S.Nausėda – drąsus ir darbštus žmogus. Jis, aukštas pareigas einantis valstybės tarnautojas, dar ir ūkininkavo savo tėvų sodyboje. Jo pieno ūkis gyvuoja iki šiol. Ne tik gyvuoja, bet šiais metais drąsiai prisijungė prie ŽŪK “Pienas LT” naujosios pieno perdirbimo gamyklos statymo ir aktyviai kitus ūkininkus konsultuoja pasukti vieninteliu teisingu, pasaulyje seniai pramintu kooperacijos keliu.

Turime pripažinti, kad Lietuvos pieno ūkis yra žiauriai suklaidintas, ir mes, pieno gamintojai, turėdami idealias sąlygas Lietuvoje vystyti pieno verslą, priversti kasmet mažinti pieninių galvijų bandas. Tokiu būdu užleidžiame turėtas pozicijas kaimyninėms šalims.

Tikiu, kad Seime A.S.Nausėda bus tvirtas, principingas ir atsakingas žemdirbių bei visų Šilutės krašto žmonių atstovas. Man asmeniškai labai smagu turėti tokį draugą kaip Alfredas. Rinkdamas Seimą, aš nedvejodamas pasitikėsiu Alfredu Stasiu Nausėda.

Dr. Vytautas Pilipavičius, Aleksandro Stulginskio universiteto, Ekonomikos ir vadybos fakulteto, Verslo ir kaimo plėtros instituto docentas:

- Su kandidatu į LR Seimą Alfredu Stasiu Nausėda suvedė ne atsitiktinės aplinkybės, bet pakankamai ilgos žmogiškos, darbinės ir bendruomeninės partnerystės keliai. Apie jauną Katyčių žemės ūkio specialistą – inžinierių A.S.Nausėdą pirmiausia sužinojau iš savo tėvo. Alfredą pažinau kaip dorą žmogų, nuoširdų, teisingą ir besirūpinantį vaikais tėvą, atsakingą už šeimą ir šeimos vertybes vyrą.

Darbiniai reikalai su A.S.Nausėda suvedė Juknaičiuose. Man, pradėjusiam dirbti Juknaičių tarybiniame ūkyje vyr. energetiku, A.S.Nausėda, tuo metu Juknaičių ūkyje dirbęs vyr. inžinieriumi, ypač daug padėjo padrąsinimais, kolegiškais patarimais ir praktiniais pamokymais.

Bendruomeniniai reikalai su juo suvedė sprendžiant Juknaičių gyvenvietės – parko gyvensenos klausimus, siejamus su gyvenamosios vietovės gražinimu, infrastruktūros vystymu bei gyventojų gyvenimo kokybės gerinimu.

A.S.Nausėdai visuomet rūpėjo ne tik šeimos, darbovietės ir gyvenamosios vietovės reikalai, bet ir Lietuvos kaimo perspektyvos bei ateitis. Lietuvos kaimo vystymo klausimais su A.S.Nausėda, dirbusiu Šilutės r. savivaldybės administracijoje Žemės ūkio ir Kaimo reikalų skyrių vadovu, ir pastaruoju metu esančiu Šilutės savivaldybės tarybos nariu, teko ir tenka bendradarbiauti ir dabar, kai dirbu Aleksandro Stulginskio universitete.

Manau, kad A. S. Nausėda yra išmanantis ir patikimas kandidatas atstovauti mūsų rajono bendruomenei LR Seime.

Rimas Jurjonas, Gardamo seniūnijos ūkininkas:

- Pažadais jau seniai netikiu. Manau, reikia balsuoti už nuveiktus darbus, asmenybes. Alfredą Stasį Nausėdą pažįstų daugybę metų. Šis žmogus – žodžio žmogus, kokio darbo jis imasi, tam ir atsiduoda. Jis yra teisingas, ryžtingas, tikras strategas. Tai žmogus, kuris nebijo prisipažinti suklydęs, kuris nebijo atsakomybės ir kuris niekada netuščiažodžiauja. A. S. Nausėda turi ir administracinio darbo patirties, yra labai darbštus.

Neabejoju – rinkimuose reikia palaikyti vietinį kandidatą, kuris išmanytų vietos specifiką ir problemas bei sugebėtų tvirtai atstovauti Šilutės rajono interesams Seime. Būtent dėl to ir balsuosiu už A. S. Nausėdą. Kviečiu visus padaryti tą patį – palaikyti savo krašto kandidatą.

.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. 160923

12 skaitytojų komentarų
... 2016 rugsėjo 24d., 08:5278.61.10.227
Tikrai darbštus ir sąžiningas, antraip ar būtų buvęs vertinamas rajono kompartijos draugų… Visi vyresnieji, kurie dar neprarado atminties, žinome, ką reiškė ir kokią kainą turėjo galimybė pritapti prie grupės draugų.
O jei p. Nausėda buvo (atrodė?) padoresnis tarp nepadorių, ar to užtenka ? Jei jis strategas, tai ką sustrategavo, jei veikė, tai ką nuveikė rajono ir Lietuvos labui? Čia pateikta reklama ir pilstomos abstrakčios frazės – šimtaprocentinė anų laikų leksika.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 18 Thumb down 18

Atsakyti

Papildymas 2016 rugsėjo 24d., 15:1978.61.10.227
Iš biografijos (https://lt.wikipedia.org/wiki/Alfredas_Stasys_Nauseda):
Nuo 1990 m. Lietuvos demokratinės darbo partijos, nuo 2001 m. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono skyriaus narys.
1995–1997 m. (LDDP sąraše) ir 2002 m. gruodžio mėn. – 2003 m. kovo (LSDP) Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys.
Kaip žinome, šiuo metu Stasys Nausėda jau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas.
Asmeniškai man toks žmogus jokio pasitikėjimo nekelia ir visokie gražūs žodžiai lieka tik gražiais žodžiais.
Beje, jei visi geri kaimynai patektų į Seimą, kas liktų dirbti kitus darbus?..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 13

Atsakyti

Anevas 2016 rugsėjo 24d., 16:3278.61.117.233
Darbštus,įvertinimų turi daug,na kaip Brežnevas,kur daugiau?Gali na seime,gerb Tešerskyte pakeisti jei dar eles rašyti moka,netinka i seimą,ar nėra jaunesnių kad ir valstičių?ar panašus į ūkininką?sociak demok buvęs,dabar greit valstietis atgimė”,Kardo ir žagrės” sąjunga bolševikai,,,

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 10

Atsakyti

anevui ir kitiems 2016 rugsėjo 25d., 07:2284.15.190.110
rasot teisybe , bet ar mes norime kad pareitu komskis su savo kompanija , ar skardzius ( amzinai statantis estakada ) . Juk puikiai zinome ka jie isdarinejo ir isdarineja Pagegiuose . Na o Nauseda kad ir komunistelis buvo ( daugelis is musu ar tevai ar mes juo buvome ) , bet juk savas . Na o ir pasirinkimas yra is savu – kad ir kokie jie , bet savi . O balsuoti butinai reikia – nes kitaip tie ponai pareis . Jau turime mera is TT – ir matome , kaip jis “puikiai ” valdosi….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 11

Atsakyti

Linas 2016 rugsėjo 25d., 21:405.20.107.209

Runkelio logika – balsuokime uz geriausia is komunistu!
Kuo tau Tamašauskienė ar Gečas neitiko?
Nostalgija komunistams?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 10

Atsakyti

:) 2016 rugsėjo 26d., 07:1885.206.11.243
Tamašauskietė – Dieve, apsaugok nuo tokių viš… :)

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 10 Thumb down 8

Rinkėjas 2016 rugsėjo 26d., 08:4689.116.111.94
Gečas nieko nepadarė rajone nieko nepadarys ir Seime, per ramus žmogaus būdas. Na o Tamašauskienė tikrai kilo mano akyse, nebijo kalbėti, o ir dirba… Realiai tarp šitų visų kandidatų matau tik du už ką galima balsuoti, Tamašauskienė arba Jaruškevičius, abu žodžio į vatą nevinioja. Kadangi Jaruškevičius neturi jokio populiarumo Šilutėje belieka palaikyti Tamašauskienę.
Na o apie Nausėdą galiu pasakyti tik tiek, kol dar vienos klaidos perbėgdamas iš partijos nepadarė dar ganėtinai gerbiau, tačiau už LSDP vistiek niekad nebalsavau…
Sakrdžių ir Komskį apskritai į pavėsį.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 5

voitiech 2016 rugsėjo 25d., 20:3278.61.122.237
Su Alfredu 1994 m. gaudėme stintas ,šalome per naktį prie laužo ,žinau ,kad gins
kaimo žmonių interesus ,padėjo man auginti savo ir žuvusio švogerio vaikus, tirtai gins
ir mūsų rajono gyventojus.

Rusnės Garbės seniūnas Voitich Deniuš

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 9

Atsakyti

Anal-itikas 2016 rugsėjo 26d., 08:2278.61.120.129
Reikia rinkti žmogų nuolat bendraujantį su rinkėjais, tada žinos ir rinkėjų problemas. Kiek jis dirbo žemės ųkio sk. vedėju, nei vieno ūkininkų susirinkimo nebuvo suorganizavęs, kai kituose rajonuose susirinkimai organizuojami kas mėnesį ir tik iš ten sužinai aktualijas. Šiaip malonus žmogus šiltas, bet ar to pakanka? Valstiečių partija kaip ir mūsų Pozingis su pačiu Liuciferiu bendrautų, svarbu kad prie lovio būtų. Tas pats ir su Karbauskiu. Rinksim valstiečius , tai vadinasi rinksim tą patį, socialdemokratus, ar konservatorius. vadinasi pasisakysim kad niekas nesikeistų, valdžioje liks tie patys korumpuoti vagys. Faktiškai Nausėda rinkimuose dalyvauja tam, kad išrinktume Karbauskį, nes Nausėdos rinkimų agitacijoje nurodoma, kad reikia pirmumo balsus teikti būtent Karbauskiui. Balsuojant už Nausėdą, jam išrinkti balsų tikrai nepakaks, bet jūsų balsai nueis tam, kad išrinktumėte latifundininką Karbauskį. Ar mum to reikia?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 6

Atsakyti

voitiech 2016 rugsėjo 27d., 20:1478.61.122.237

Ar jau pamiršome laikus ,kai mūsū balsus už ”bambalį ”pirkdavo ir runkeliais pravardžiavo,
blogas R.Karbauskis kad bambalius iš dantų pliešia\ ,jis sujūngia ukininkus ,išmokė dirbti
pelningai ,nereikia klijoti jam etikėčių,pakilo kovoti dėl kaimo žmonių ir tuo pačių dėl visos
valtybės, turime jam ir jo bendražygiams padėti visi.
Voitichas

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Anal-itikas 2016 rugsėjo 28d., 05:2878.61.120.129

Teisingai Karbauskis sujungia ūkininkų žemes su savo žemėmis, ir dabar
pagatavas iš likusių kaimo žmonių atimti net paskutinius bambalius. Tokie Karbauskiai kaimui tragedija, po jo “pelningos” veiklos, kaimui belieka tik skurdas ir emigracija.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 4

Atsakyti

Pagarba 2016 rugsėjo 28d., 06:5186.38.31.121

Šaunuolis Nausėda, labai gerai pasirodė debatuose vakar. Užtenka jam ir žinių, ir ryžto.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą