Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Varguoliams paremti – ir trilitrinis su pinigais

Publikuota: 2010 spalio 28 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Sename moliniame name gyvenanti daugiavaikė Jucevičių šeima iš Kalnujų kaimo šį penktadienį turėtų sulaukti naujo būsto – erdvaus vagonėlio su trim miegamaisiais ir svetaine, kurį jiems nupirko Algimanto Čekuolio globojamo paramos projekto “Auksinė širdis” organizatoriai.

Ketvirtadienį “Auksinės širdies” komanda su LNK televizijos kūrybine grupe priešakyje lankėsi Šilutės r. savivaldybėje. Prieš rajono tarybos posėdį šios paramos akcijos dalyviai pristatė politikams savo misijos tikslą – sukurti 13 žmonių šeimai tinkamas gyventi sąlygas, paprašė paremti šią šeimą pinigais. O išeidami iš salės ant žiniasklaidos bitėms skirto stalo paliko žaliu kaspinu perrištą trilitrinį stiklainį aukoms rinkti.

Šilutės politikų tą dieną būta gana dosnių, – pro plyšį plastmasiniame dangtelyje į stiklainį krito nuo 20 iki 100 litų nominalo kupiūros. Kiek pinigų iš viso buvo pririnkta posėdžių salėje, ketvirtadienį niekas neskaičiavo.

3 skaitytojų komentarai
normalus 2010 spalio 29d., 07:37195.182.76.59
Nu bet cia tai jau virsune. Legalus reketas? Lyg tie tarybos nariai turetu nesiotis su savimi kruvas pinigu ir duoti visiems is eiles… Nu normaliai… Ir dar filmuoja. Ko neina pas verslininkus su tuo “sloniku”? Matyt bijo, kad tie ne tik kad pinigu neimes, bet ir pati stiklaini ant galvos uzmaus. Dasigyveno ziniasklaida…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

normaliam 2010 spalio 31d., 08:3484.15.163.204

teisingai, butu uzteke vien stankeviciaus… bet jis kaip tycia kazkur dingo.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Andrius 2010 lapkričio 1d., 10:5684.32.209.238
Stereotipai įsišakniję mumyse. Pasienietis-kontrabandininkas, politikas-turtuolis, šie ir kiti panašūs mitai labai žaloja smegenėles, o vaikščiojimas su trilitriniu, kažko primena tradicines lietuviškas vestuves.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą