Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės meras neskuba drausminti Š. Laužiko

Publikuota: 2010 spalio 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Pozingio (iš kairės) ir Š. Laužiko požiūriai į valstybės tarnybą, matyt, sutampa, kad į pastarojo pasivažinėjimus tarnybiniu transportu pirmasis žiūri pro pirštus. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)V. Pozingio (iš kairės) ir Š. Laužiko požiūriai į valstybės tarnybą, matyt, sutampa, kad į pastarojo pasivažinėjimus tarnybiniu transportu pirmasis žiūri pro pirštus. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Pirmadienį, spalio 25 d., Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) priėmė sprendimą, kad Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Laužikas, šių metų kovo 26 d. savivaldybės tarnybiniu lengvuoju automobiliu vykęs į išskirtinai vienos politinės partijos nariams organizuotą renginį Lazdijuose, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą (”Šilutės ETA žinios” apie tai rašė str. “VTEK: Š. Laužikas – kaltas”).

Tačiau Šilutės r. savivaldybės meras Virgilijus Pozingis dar ir šiandien nemato reikalo imtis priemonių savo asmeninio – politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojui sudrausminti.

Mero reakcijos į VTEK išplatintą pranešimą apie Š. Laužiko piktnaudžiavimą tarnyba pirmas iš Šilutės r. savivaldybės tarybos narių pasigedo Raimondas Plikšnys. Ketvirtadienio Tarybos posėdyje jis viešai paklausė mero, ar šis ruošiasi kaip nors įvertinti tokią administracijos direktoriaus veiklą.

V. Pozingis atrėžė, kad jis nesiruošia vadovautis vien tik žiniasklaidos pranešimais. Esą jis pirma turi sulaukti oficialaus rašto iš VTEK, ir tik po to spręsiąs, ką daryti su Š. Laužiku. Tačiau čia pat pridėjo, kad Š. Laužikas dar turi vieną mėnesį laiko VTEK sprendimui apskųsti, tarsi leisdamas suprasti, kad baigiantis kadencijai pagalių administracijos direktoriui į ratus jis nesiruošia kaišioti.

Beje, informaciją apie VTEK priimtą sprendimą dėl Š. Laužiko veiklos viena iš pirmųjų savo internetinėje svetainėje išplatino pati Šilutės r. savivaldybė (“Dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimo”, 2010-10-26).

2 skaitytojų komentarai
Zminde 2010 spalio 28d., 21:2186.100.40.168

Lietuvoje yra rimtesnių problemų, o kad čia nuvažiavo nematau nieko labai blogo

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 14

Atsakyti

Požirgis 2010 lapkričio 2d., 14:5085.206.87.61
O, Jūs , ar labai galėtumėte savo viršininką sudrausminti ?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą