Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas kovojant su balsų pirkimu

Publikuota: 2016 liepos 01 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2016

www.vrk.lt nuotr.www.vrk.lt nuotr.

Birželio 30 d. Seime Vidaus reikalų ministerijos ministras Tomas Žilinskas, Teisingumo ministerijos ministras Juozas Bernatonis ir Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas pasirašė Bendradarbiavimo memorandumą dėl kovos su balsų pirkimu. Pagrindinis šalių bendradarbiavimo tikslas – užtikrinti, kad rinkimai Lietuvoje būtų demokratiški, sąžiningi ir skaidrūs.

Memorandumo dalyviai, siekdami bendrų tikslų, įsipareigojo užkirsti kelią balsų pirkimui per Seimo, Respublikos Prezidento, Europos Parlamento ir savivaldybių tarybų rinkimus, ypatingą dėmesį skiriant teisinio reglamentavimo tobulinimui, visuomenės nepakantumo rinkėjų papirkinėtojų skatinimui, kandidatų, politinių partijų, rinkimų organizatorių ir rinkėjų informavimui, teisės pažeidimų prevencijai.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Prie šio memorandumo kviečiamos prisijungti valstybės ar savivaldybės institucijos, įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, Lietuvos Respublikos veikiančios politinės partijos.

Memorandumo tekstą ir prisijungimo prie memorandumo formą rasite čia: www.vrk.lt…

www.vrk.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
geda 2016 liepos 3d., 11:4784.15.189.47
gėda ir klausytis . Gorodeckis kaip dirbo taip ir dirba , tai kur teisybė . Tvarkiecius pripažino kad pirko balsus , bet balsus ( nupirktus ) partijai paliko – ar ne absurdas

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą