Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kviečia rinkti kultūros šviesuolį

Publikuota: 2010 spalio 25 Kategorija: Kultūra, Naujienos

Lietuvos radijo „Klasikos“ programos laida „Ryto allegro“ renka 2010-ųjų Metų kultūros šviesuolį – žmogų, šiais metais daugiausia nuveikusį savo miesto ar kaimo bendruomenės labui bet kurioje kultūros srityje.

Šilutės r. savivaldybė, palaikydama šią iniciatyvos, kviečia krašto bendruomenę pasidžiaugti savo krašto kultūros puoselėtojais ir siūlyti pretendentus.

Pasiūlykite iniciatyvų ir veiklų kultūros darbuotoją, kurio darbas žmonėms suteikia daugiau šviesos, kurio organizuojami renginiai sulaukia didelio dėmesio, kuris padeda aplinkiniams siekti išsilavinimo ar tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį.

Siūlyti gali ne tik savivaldybių kultūros skyriai, kultūros centrai, bet ir bendruomenės ar draugijos, privatūs asmenys. Organizatoriai ragina siųsti laiškus, kuriuose reikėtų parašyti, kodėl būtent šią asmenybę siūlote, ką įdomaus ir svarbaus šis kultūros darbuotojas nuveikė bendruomenei.

Pagal jūsų laiškus organizatoriai atrinks penkis Metų kultūros šviesuolio vardo kandidatus ir papasakos apie juos plačiau laidoje „Ryto allegro“. Metų kultūros šviesuolį, balsuodami telefonu ar eletroniniu paštu, išrinks „Ryto allegro“ klausytojai. Nugalėtojo laukia vertingas programos „Klasika“ prizas.

Metų kultūros šviesuolį pristatančių laiškų laukiama iki lapkričio 20 dienos adresu“ „Ryto allegro“, Lietuvos radijas, S. Konarsko g. 49, LT-03123 Vilnius, arba el. paštu allegro@lrt.lt.

Parengta pagal Šilutės r. savivaldybės inf.

Rašyti komentarą