Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

460! Rekordinis plaukimas Nemunu

Publikuota: 2016 gegužės 27 Kategorija: Gyvenimas, Žmonės

Organizatorių nuotr.Organizatorių nuotr.

Pirmosios dienos – ir nuotykis, ir iššūkis.

Artėjant birželiui žinomus Lietuvos žmonės, pramogų pasaulio žvaigždes bei irklenčių sporto entuziastus suping.lt įkūrėjas ir profesionalus treneris Mark Gurskij suvienijo dviem bendriems tikslams: aukoti ir padėti Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams įgyvendinti savo svajones (mat projektas baigsis birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną Rusnėje) bei priimti iššūkį ir irklentėmis Nemunu nuplaukti 460 kilometrų.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Projekto komanda startavo gegužės 25 d. iš Druskininkų sav. Lipliūnų kaimo, o praėjus dviem dienom dalyviai irklentėmis jau buvo nuplaukę apie 130 kilometrų ir sustojo nakties poilsio netoli Birštono. Projekto iniciatorius Mark Gurskij neslepia, jog iššūkis tikrai ne iš lengvųjų ir reikalauja daug fizinės jėgos, valios ir ryžto. “Galiu pasidalyti pirmaisiais įspūdžiais. Žinoma, mums labai smagu plaukti, puiki kompanija susirinko, dar nei vieno iš mūsų neapleido jėgos ir noras. Nepaisant to, kad didžiąją laiko dalį mums tiesiai į veidus pūtė vėjas, o Nemuno srovė bandė kantrybę savo nenuspėjamumu, kiaurai košė lietus ir kruša, vieni kitus motyvuojam ir plaukiam toliau. Neklauskite apie sunkumus pasinaudoti tualetu”, – juokavo M.Gurskij.

Tiesa, tiek laiko praleidžiant kartu visiems komandos nariams išryškėja visų charakteriai, būdo bruožai, atsiskleidžia talentai. Projekto nariai džiaugiasi, kad vienas iš dalyvių – inžinierius Justinas Bielskis, pasirodo, yra puikus virtuvės šefas. Jo dėka ant stalo net ir primityviomis sąlygomis garuoja makaronai su lašiša grietinėlės padaže. Pasak M.Gurskij, Justinas yra griežtas virėjas ir valgyti vos užsigeidus neleidžia, mat tam turi būt laikas ir vieta, o kilometrų prieš akis dar per akis.

Susijęs: “Žinomi Lietuvos žmonės suvienijo jėgas dėl vaikų”

Prie rekordinio plaukimo Nemunu irklentėmis projekto penktadienį ketina prisijungti “Power Hit Radio” laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, o savaitgalį – LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė. Abi žinomos moterys įsitikinusios, jog Tarptautinė vaikų gynimo diena yra puiki proga prisiminti visus vaikus, išreikšti rūpestį dėl jų ateities, pagerinti laisvalaikio, lavinimosi galimybes ir padėti gyventi tikrą, smagų, vaikišką gyvenimą.

Projekto organizatoriai primena, kad prie šio iššūkio vardan Rusnės specialiosios mokyklos auklėtinių svajonių prisijungė tokie žinomi Lietuvos žmonės kaip: “Power Hit Radio” laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas, grupės “4Fun” būgnininkas Laimonas Staniulionis, dainininkas Justinas Lapatinskas, LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, sportininkas ir dainininkas Lukas Pačkauskas, Mindaugas Plukys ir kiti pramogų pasaulio atstovai, suping.lt komanda.

Plaukimo pabaiga – birželio 1d. Rusnėje.

Trumpasis numeris aukoms – 1419 (skambučio ir sms žinutės kaina tik 2 Eur, trumpojoje žinutėje tekstas nebūtinas).

Organizatorių inf.

Rašyti komentarą