Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Narkobizniukas prie gero neprivedė: „mažlietuvių“ trijulė keliauja į teismą

Publikuota: 2016 gegužės 12 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Įtarimai dėl nusikaltimų pareikšti 49 metų pagėgiškiui bei 44 ir 46 metų šilutiškiams.

Šie vyrai 2015 m. gruodžio 4 d. slaptos operacijos metu buvo sulaikyti šalia Šilutės, Barzdūnų kaime.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pareigūnai, turėdami duomenų, kad būtent tą dieną vyks sandoris, kurio metu bus parduodamos narkotinės medžiagos, kurį laiką stebėjo įtariamuosius ir juos sulaikė su įkalčiais. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 44 metų vyras už 160 eurų pardavė 46 m. šilutiškiui apie 40 g amfetamino. Šią narkotinę medžiagą pastarasis vyras turėjo perduoti trečiam sulaikytam asmeniui. Tiesa, narkotikus perduoti ketinęs vyriškis, pastebėjęs, kad juos apsupo policijos pareigūnai, mėgino narkotines medžiagas nepastebėtai numesti, tačiau jo planas neišdegė. Šis veiksmas nepraslydo pro pareigūnų akis.

Turėdami duomenų, kad įtariamieji turi daugiau draudžiamų medžiagų, pareigūnai jų namuose atliko kratas. Įtarimai pasitvirtino. Pas vieną iš jų, 44 metų vyrą, rastas didelis kiekis narkotinių medžiagų. Pareigūnai jo nuomojamose patalpose aptiko beveik pusę kilogramo augalinės kilmės medžiagos – kanapių, daugiau kaip pusę kilogramo metamfetamino ir daugiau nei 700 vnt. „ekstazi“ tablečių.

Įtariamieji už šiuos nusikaltimus stos prieš teismą. Pagėgiškiui už nusikalstamą veiką, numatytą LR BK 259 str. 1 d., gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. 46 metų šilutiškiui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Griežčiausia baudžiamoji atsakomybė gresia trečiam įtariamajam, kuriam įtarimai pareikšti pagal LR BK 260 str. 1 ir 3 dalis. Šiam asmeniui, disponavusiam dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
nekenčiu narkodilerių 2016 gegužės 14d., 10:00213.153.224.90

Pagaliau priėjo „Petriukas” liepto galą!!! Respect Šilutėje dirbantiems Tauragės ONTS „biuro” vyrukams „Liolekui ir Bolekui”… :-)

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą