Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kontrabandinio gintaro kelias: Rusijos Federacija – Lietuva

Publikuota: 2016 balandžio 12 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

www.cust.lt nuotr.www.cust.lt nuotr.

Iš Kaliningrado į Lietuvą važiavusio vyriškio mašinoje muitininkai aptiko kontrabandinių gintaro dirbinių.

Lietuvos pilietis, per Panemunės kelio postą grįždamas į Lietuvą iš Kaliningrado srities, muitininkams deklaravo, kad turi 1000 eurų, litrą vyno ir du pakelius cigarilių. Vyriškis dar patikino muitinės pareigūnus, kad kitų daiktų, pinigų, alkoholio, cigarečių, viršijančių leistinas gabenti normas, neturi. Tačiau muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad pilietis sako netiesą, todėl buvo nuspręsta atlikti išsamų patikrinimą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad vyriškis savo kelioniniame lagamine, striukės kišenėse ir kompiuteriui skirtame krepšyje buvo išslapstęs ir nepateikė muitiniam tikrinimui bei nedeklaravo 114 vienetų iš gintaro pagamintų apyrankių, kurių bendras svoris 2 kilogramai 400 gramų. Lietuvis tik pridūrė, kad už gintarines apyrankes jis sumokėjo apie 3000 JAV dolerių.

Visą neteisėtai gabentą krovinį pareigūnai sulaikė, o nepanorusiam gintaro gabenti teisėtai ir sumokėti mokesčius į valstybės biudžetą piliečiui gresia bauda ir sulaikytų prekių konfiskavimas.

www.cust.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
SNN 2016 balandžio 12d., 13:0888.119.138.11
Kvaili tie pareigūnai. Tegu velka į Lietuvą viską kas tik vertinga. Kam trukdyti? Negi Lietuvoje gintaro yra per daug?. o gal saugo Rusijos turtą?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą