Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Meno mokyklos direktorės dienos suskaičiuotos

Publikuota: 2010 rugsėjo 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šilutės valdžia Meno mokyklos nesiruošia gelbėti. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Šilutės valdžia Meno mokyklos nesiruošia gelbėti. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės meno mokyklos direktorės Rūtos Gatelienės galva kišama tarp kūjo ir priekalo: rajono valdžia atsisako ištiesti pagalbos ranką į finansinę duobę įpuolusiai menininkų kalvei, bet žada būti griežta, jeigu šios įstaigos direktorei nepavyks rasti sprendimo, kaip mokyklai išgyventi likusius 3 šių metų mėnesius su vieno mėnesio išlaidoms prilygstančiu pinigų likučiu.

Apie Šilutės meno mokyklą ištikusią finansinę krizę “Šilutės ETA žinios” rašė str. “Pamario menininkų kalviams badas žiūri į akis”.

R. Gatelienės viltys, kad rajono valdantieji galbūt bus gailestingi ir skirs Meno mokyklai papildomą finansavimą, šį ketvirtadienį vykusiame rajono tarybos posėdyje buvo galutinai išsklaidytos.

Baigiantis posėdžiui Tarybos narys liberalsąjūdietis Raimondas Plikšnys viešai kreipėsi į administracijos direktorių Šarūną Laužiką su klausimu dėl Meno mokyklos finansavimo, nepamiršdamas pridurti, kad nepritekliaus slegiamos menininkų kalvės darbuotojai jau ruošiasi eiti nemokamų atostogų.

Š. Laužiko atsakymo būta labai trumpo ir kategoriško. Anot jo, Meno mokykla pakankamai prastai tvarkosi, todėl jos vadovas turės pateikti planą, kaip mokyklai išgyventi. Apie papildomą litą iš rajono biudžeto – nė žodžio.

“O jeigu mokykla neturės iš ko mokėti altyginimus darbuotojams?” – neatlyžo R. Plikšnys.

“Dėl iškilusių problemų darbuotojai turi kreiptis į vadovą (mokyklos direktorę – red. pastaba). Jeigu nebus sprendimo, tada spręsime mes,” – savo svarų žodį tarė rajono meras Virgilijus Pozingis.

Kuo tai gresia R. Gatelienei, nesudėtinga suprasti.

9 skaitytojų komentarai
Ex 2010 rugsėjo 30d., 20:4084.32.215.37
Vargšai mokytojai, dirbs už 640Lt ir šypsosis vaikučiams.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 4

Atsakyti

Metodistas 2010 rugsėjo 30d., 20:4188.119.4.84
Savivaldybės stilius -iš pradžių tyčiojasi iš viso Meno mokyklos kolektyvo, po to suranda kaltininką ir didvyriškai išsprendžia problemą (atleisdami) -tipiška laužikiška metodika.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 5

Atsakyti

Klausimas 2010 spalio 1d., 11:2182.135.234.158
Ar atleidus Gateliene atsiras pinigu ir problema issipres savaime? Ar savivaldybes administracija privalo tiktai kritikuoti visuomeneje savo pavaldini ar spresti problemas drauge? Ar savivaldybes administracija vienodai vertina visu istaigu veiklu finansavima? Siluteje sklandantis anekdotas: Garbingoje musu Silutes bibliotekoje 3 skaitytojai ir 2 juos aptarnaujantys darbuotojai!
Teisingai buvo pastebeta, kad betonas labiau vertinamas nei zmogus? Kuris is savivaldybes administracijos galvoja apie vaikus, kurie mokosi muzikos ar dailes bei ten dirbancius?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 5

Atsakyti

Komentaras 2010 spalio 1d., 17:4381.7.87.57
Nesutinku su “Klausimas” autoriumi. Apsilankykite bibliotekos tinklalapyje, jis yra viešas. Pasidomėkite bibliotekos lankytojų statistika bei bibliotekininkų atlyginimais. Praeis noras pavydėti. Bibliotekininkai yra šaunuoliai!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 5

Atsakyti

susidomėjęs 2010 spalio 1d., 13:1184.15.190.47
Kartais gali net sumaišyti, ar eini į biblioteką, ar įmokyklą, ar į kultūros namus. Ar ne laikas kiekvienam atlikti savo darbą?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 2

Atsakyti

pritariu 2010 spalio 2d., 11:4081.7.87.57
Dirbkite tiek kiek dirba bibliotekininkai už apčiulptus litukus.
Pritariu „susidomėjęs“ autoriui, kad biblioteka yra ir mokykla, ir kultūros namai, ir meno mokykla. Džiaugiamės savo biblioteka ir didžiuojamės bibliotekininkais.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

mama 2010 spalio 1d., 13:1982.135.210.170
O mokestį už dailės pamokas tai užsiprašė už 4 mėn. Viso 160 Lt. Tai iki mokslo metų pabaigos……Kažkaip įdomiai viskas…..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 3

Atsakyti

Mamoms ir tėveliams 2010 spalio 3d., 09:0884.32.209.238
Mokestį už mokslą nustato Šilutės savivaldybė, mokestis įvestas nuo 2010 sausio mėn. Mes neprileidžiami diskutuoti ar ginti mokesčių sumos. Mokėjimo lapelius taip pat spausdina centralizuota buhalterija savivaldybėje. Galbūt suglumino įrašyta kraupi suma už pusmetį, tai psichologiškai labai veikia, bet jūs galite mokėti kas mėnesį, tai turėjote būti informuoti maža skrajute. Iki šiol spausdindavo kas mėnesį. Mokėjimas už mokslą Lietuvos mastu labai įvairus. Dažniausiai jis yra susietas su minimaliu gyvenimo lygiu, gyvenimui gerėjant ar blogėjant kinta mokestis, iki 2010 sausio taip buvo pas mus. Šiuo metu, kaip juokauju mokestis yra pririštas prie 1o Ltr. benzino kainos. Kiek studijavau, mokesčio dydis priklauso nuo to kiek praskolinta savivaldybė. Beveik visuose savivaldybėse mokesčiai už sportą yra 1o lt. už dailę 26-30, už muzika 35-50 Lt. Kai kur už muzika imami didesni mokesčiai jei mokinys naudojasi mokyklos instrumentu (nuoma). Brangiausias įkainis yra Vilniaus J.Vienožinskio dailės mokykloje – 1ooLt/mėn., bet ten dirba aukščiausios klasės profesionalai taip pat brangiai Panevėžio dailės mokykloje -55Lt/mėn. Jei yra kokių klausimų, pastabų ar dvejonių visada kreipkitės į klasės vadovus ar tiesiai į mokyklą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Kinziulis 2010 lapkričio 1d., 00:5692.237.96.57

Gaila, kad esam tokie bejėgiai žemės paukščiai… kad taip paanalizavus Šilutės valdžios tobulą vadybą ir ūkiškumo stulbinančius rodiklius, tai turbūt seniai visi turėjo už grotų sėdėti. Kol kas dar neteko išgirsti ataskaitos apie sutaupytus pinigus, kurie kaip ir turėtų būti skirti žmonių gerovei.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą