Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dėmesio centre: Valdas Lacko pristato naują dainą

Publikuota: 2016 kovo 23 Kategorija: Gyvenimas, Žmonės

www.youtube.com stop kadras.www.youtube.com stop kadras.

Sėkmingai debiutavęs nacionalinės „Eurovizijos“ konkurse, Valdas Lacko toliau skinasi kelią į gerbėjų širdis. Perėjęs ugnį ir vandenį, kuomet konkurso atrankų scenoje virė dramos ir aistros, rusniškis Valdas Lacko džiaugiasi, jog didžiojoje scenoje įgijo ne tik neįkainojamą patirties bagažą, bet ir pagausino gerbėjų būrį, praneša portalas 15 min.lt.

Visada nuoširdus ir atviras atlikėjas iš Rusnės sėkmingai debiutavo šių metų nacionaliniame „Eurovizijos“ konkurse ir buvo tituluotas šių metų „Eurovizijos“ atradimu.

Norėdamas ir vėl pamaloninti savo ištikimus klausytojus, dainų autorius ir atlikėjas pristato naują dainą „Meilė dar gyva“, kurią sukūrė kartu su kompozitoriumi Pauliumi Jasiūnu.

Video: Valdas Lacko – “Meilė dar gyva”

„Šį kūrinį skiriu klausytojams, kuriems gyvenime svarbiausia nuoširdumas, atsidavimas ir ištikimybė. Į dainą sudėjau tai, kuo pats gyvenu ir tikiu. Labai viliuosi, jog ši daina bus ne tik naujas mano kūrinys, bet ir dar viena pažintis su naujais mano dainų klausytojais. Tikiuosi, kad ji pasieks ne tik žmonių ausis, bet ir širdis“, – sako Valdas.

Atlikėjas neslepia, kad ir pasibaigus „Eurovizijos“ konkursui, jo gerbėjų ratas plečiasi toliau. Rusniškis sulaukia laiškų su nuoširdžiais sveikinimais ir linkėjimais iš įvairaus amžiaus, įvairiose Lietuvos vietose gyvenančių žmonių. Didėjantis klausytojų ratas Valdą dar labiau įkvepia naujiems darbams ir kūrybai.

Pradėjęs intensyvius naujų dainų įrašų darbus, atlikėjas savo klausytojams žada dar ne vieną muzikinę staigmeną.

15min.lt inf.

Rašyti komentarą