Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šią žiemą Šilutė šildysis pigiau

Publikuota: 2010 rugsėjo 24 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

UAB “Šilutės šilumos tinklai” nuo lapkričio pradžios žada atpiginti centralizuotai tiekiamą šilumą daugiau kaip 2 centais už kilovatvalandę.

Pigiau šildytis šilutiškiai būtų galėję ir anksčiau, jeigu praeitos kadencijos rajono taryba būtų laiku nežymiai padidinusi ankstesnę šilumos energijos kilovatvalandės kainą.

Kadangi tuo metu kainos didinimas buvo politiškai nenaudingas, – artinosi savivaldybių tarybų rinkimai, – tai vėliau jau Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija priėmė sprendimą padidinti Šilutei šilumos kainą tiek, kad ji kompensuotų įmonei dėl vietos politikų kaltės patirtus nuostolius.

Pastaruoju metu Šilutės šilumos tinklų bendrovė yra atsigavusi. Todėl, anot įmonės direktoriaus Algio Šaulio, bus siūloma nuo lapkričio pradžios sumažinti šilumos energijos kainą nuo 21,58 cento (su PVM – 23,52 ct) iki 19,56 ct (su PVM – 21,32 ct) už kilovatvalandę.

Nauja šilumos kaina bus taikoma iki pavasario. Nuo kovo 1 d. ji bus iš naujo perskaičiuota.

Pigiausią šilumą Lietuvoje šiuo metu gamina Tauragės šilumos tinklų bendrovė – 17,67 ct/kWh, bragiausiai už šilumą moka Prienų gyventojai – 32,06 ct/kWh (į kainas įskaičiuotas PVM).

1 skaitytojų komentaras
Gyventojas 2010 rugsėjo 27d., 14:4684.32.215.23

Klausimėlis kyla- ar kaina mažinama, kad atsirado konkurentai? Ar kad artėja rinkimai?

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą