Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės politikai kratosi atsakomybės

Publikuota: 2010 rugsėjo 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šyšos upė. (Egidijaus Vidrinsko nuotr.)Šyšos upė. (Egidijaus Vidrinsko nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto narių dauguma nusprendė, kad jiems, krašto išrinktiesiems, nėra reikalo mėginti užbėgti už akių galimam naujam medžių šienavimui Šyšos upės pakrantėse.

Antradienį Ekonomikos ir finansų komitete, be kita ko, buvo nagrinėjamas Tarybos sprendimo projektas dėl pritarimo dalyvauti projekte “Šyšos upės vagos ir senvagės valymo darbai Šilutės mieste. II etapas”.

Pagal šį projektą numatoma išvalyti Šyšos vagą nuo geležinkelio tilto ties šios upės senvage iki miesto ribos Macikų pusėje.

Rajono mero pavaduotojas Jonas Jaunius prisipažino, kad jam brangus kiekvienas medis. Todėl pasiūlė šį sprendimo projektą papildyti punktu, kad prieš pradedant naujus Šyšos upės vagos valymo darbus jų techninis projektas būtų pateiktas tarybos nariams susipažinti. Kad vėliau, kai projektas bus pradėtas įgyvendinti, nekiltų nauja kaltinimų banga dėl pakrantėse kertamų medžių, kaip nutiko šią vasarą, kai medkirčiai prasisuko Minijos kaime ir prie Šyšos upės senvagės Šilutėje.

Deja, kitų komiteto narių palaikymo šis vicemero pasiūlymas nesulaukė.

Socialdemokratas Alfonsas Vanagas paskubėjo nusiplauti rankas, pareiškęs, kad tai specialistų reikalas. “Yra viešasis projektų svarstymas. Kam įdomu, gali su jais susipažinti”, – į tą pačią dūdą pūtė Šilutės “darbiečių” lyderis Saulius Stankevičius. “Venkime kolektyvinės atsakomybės”, – neišlaikė kažkuris komiteto narys iš posėdžių salės kampo…

Tašką šioje diskusijoje padėjo rajono meras Virgilijus Pozingis, pareiškęs, kad šilutiškiams pirma reikėtų išmokti neteršti savo upės, o nereikalauti ją valyti už mokesčių mokėtojų pinigus.

Už tai, kad sprendimo projektas būtų teikiamas Tarybai svarstyti be mero pavaduotojo J. Jauniaus pasiūlyto papildymo balsavo 9 komiteto nariai iš 10 dalyvavusių posėdyje. Tarybos posėdis bus rengiamas rugsėjo 30 d.

4 skaitytojų komentarai
pilietis 2010 rugsėjo 22d., 12:5484.32.215.23
Labai įdomus mero ir kitų politikų požiūris, jie gal užmiršo kas juos išrinko ir kam jie atstovauja. Gal laikas pasiskaityti priešrinkiminius pažadus. O gal laikas eiti poilsio?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 0

Atsakyti

Posakis 2010 rugsėjo 22d., 14:1485.206.87.248
Tinka posakis “arklys paskui vežimą”.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 1

Atsakyti

Gamta 2010 rugsėjo 22d., 14:5282.135.210.42

gal reiketu is pradziu Sysa isvalyti nuo senojo turgaus aikstes iki atmatos upes

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

Edvardas Vitkauskas 2010 rugsėjo 22d., 15:5278.61.121.83
Švelniai pasakyta “arklys paskui vežimą”. Artimiausiame posėdyje bus svarstomas klausimas “Dėl Šilutės miesto istorinio parko detaliojo plano tvirtinimo”. Remiantis šiuo tarybos narių patvirtintu detaliuoju planu turėtu būti ruošiami techniniai projektai Šyšos upės vagos ir senvagės valymui, po to skelbiami konkursai darbams.. Taigi visas “karavanas su darbais jau nuvažiavęs” o dabar tarybos narių prašoma patvirtinti projektus. Gal, tuo principu rajono piliečiams patarti statytis namus o projektus pasidaryti vėliau..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą