Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Naikindamas įkalčius švėkšniškis susigrūmė su policija

Publikuota: 2010 rugsėjo 21 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

Klaipėdos apskr. VPK nuotr.Klaipėdos apskr. VPK nuotr.

Pirmadienį Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnai Šilutės r. Švėkšnos miestelyje tikrino anoniminę informaciją apie čia veikiančius naminės degtinės bei kontrabandinių rūkalų prekybos taškus. Anonimas iš viso buvo nurodęs net tris adresus, kurie ir buvo patikrinti.

Dviejuose nurodytuose namuose tvyrojo ramybė, o štai trečiajame, esančiame Vilkėno gatvėje, klientai suko kieman, net nekreipdami dėmesio į kieme stovintį skiriamaisiais ženklais pažymėtą tarnybinį policijos automobilį.

“Taško” šeimininkas E. B., pradžioje geranoriškai krovęs ant stalo turėtas nelegalias prekes – 92 pakelius cigarečių “Saint George”, pažymėtus rusiško pavyzdžio banderolėmis, bei apie 7 litrus naminukės – “pamiršo”, jog dar 10 litrų ugninio vandens bei 500 pakelių cigarečių yra pasidėjęs namo ūkinėse patalpose.

Dėl šiose patalpose rastos 10 litrų talpos, sklidinos skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą, šeimininkas grūmėsi itin aršiai (už daugiau nei 10 litrų laikomos naminės degtinės numatyta baudžiamoji atsakomybė).

Siekdamas sunaikinti įkalčius, E. B. čiupo sklidiną talpyklą ir, mojuodamas ja it gesintuvu, nukreipė dvokiančio skysčio čiurkšlę tiesiai į pareigūnus. Nors ir permirkę namine degtine, pareigūnai taip pat nestovėjo be žado: po trumpo susistumdymo atkovojo indą su jame dar likusiais maždaug 5 litrais naminės degtinės. Išvoliota purvyne, sugurintu šonu ir atplyšusia rankena talpykla su įkalčiais buvo išsaugota.

“Savo reikmėms” iš pažiūros skurdo nekamuojamas E. B. laikė 17 litrų naminukės, už 12 litrų kurios teks atsakyti, bei 592 pakelius cigarečių su rusiško pavyzdžio banderolėmis. Už laikytą naminę degtinę piliečiui gresia baudžiamoji, o už kontrabandinius rūkalus – administracinė atsakomybė.

Rašyti komentarą