Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Vilkytiškis metikas – tarp šalies geriausiųjų

Publikuota: 2010 rugsėjo 19 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Sektoriuje II vietos laimėtojas G. Šiaulinskas. (B. Mulskio nuotr.)Sektoriuje II vietos laimėtojas G. Šiaulinskas. (B. Mulskio nuotr.)

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos finalinėse varžybose Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokinys Gabrielius Šiaulinskas iškovojo II vietą.

Sidabro medalį vilkytiškis lengvaatletis pelnė, 600 gramų svorio ietį nusviedęs 49,07 m – 2,51 m arčiau už 1 – osios vietos laimėtoją Kazimierą Ivanovą iš Kauno “Aušros” gimnazijos. Raseiniškis Domantas Lukša (Šaltinio vid. m -la) liko trečias (48,12 m).

2 – osios vietos laimėtoja tapo ir šilutiškė pamarietė Ieva Niauronytė. Kartu su bendraamžių mergaičių trejetu iš kitų miestų ji bėgo estafetės 4×200 m finale.