Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kai nesiseka, tai nesiseka: nevykėlis automobilių vagis vėl įkliuvo policijai

Publikuota: 2016 vasario 17 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą bei viešąją tvarką ir iš budėtojo sulaukę pranešimo apie po eismo įvykio paliktą stovėti automobilį, nuskubėjo į įvykio vietą.

Nuvykę į Tauragės r., Butlekių kaime, pareigūnai pastebėjo riedantį automobilį „Audi 80“, kurio vairuotojas, pamatęs policiją, iššoko iš važiuojančios transporto priemonės ir pradėjo bėgti. Pareigūnai nedelsdami puolė vytis sprunkantį vaikiną.

Nors jaunuolis, bėgdamas gyvenamųjų namų kiemais, dingo iš policijos akiračio, pareigūnai netruko išsiaiškinti, kas jis. Grįžę prie minėto automobilio, pareigūnai rado ten stovintį kitą vaikiną (gim. 1996 m.) ir aiškindamiesi įvykio aplinkybes, namuose, esančiuose Tauragės r., Topolių g., surado bėglį (gim. 1998 m.), kuris ir vairavo minėtą automobilį.

Pareigūnai nustatė, kad jaunuolis, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės, važiuodamas nereguliuojamoje sankryžoje ir sukdamas į dešinę, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, atsitrenkė į kelio ženklą ir jį apgadino.

Nustačius pažeidėją, ši istorija nesibaigė. Paaiškėjo, kad tą pačią dieną apie 9 val. Šilutėje gyvenantis vyras (gim. 1974 m.) pranešė policijai apie pavogtą automobilį. Pasirodo, kad tai tas pats „Audi 80“, kuriuo vėžinosi jaunuoliai Tauragėje.

Pareigūnai nustatė, kad automobilį, pritaikant raktelį, „nušvilpė“ prieš tai minėtas prie automobilio stovėjęs vaikinas (gim. 1996 m.), kuris atvyko į Tauragę „pasidemonstruoti“ prieš savo draugus. Lyg to būtų maža, Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai vaikinui pareiškė įtarimus ir dėl šeštadienį, vasario 14 d., iš tos pačios gatvės pasikėsinto pavogti automobilio „Audi“.

Tąsyk vaikino bandymas buvo nesėkmingas – jam pavyko pavažiuoti vos kelis metrus. Įtariamasis atsitrenkęs į stulpelį, spruko iš įvykio vietos.

Pavyzdžiai rodo, kad jaunuolis iš savo klaidų neketina mokytis. Praėjusio mėnesio pabaigoje, sausio 25 d., tas pats vaikinas pavogė dar vieną automobilį „Lexus“, stovėjusį aikštelėje, esančioje Šilutėje, Gluosnių g. Tiesa, drąsiai galima teigti, kad iš jaunuolio vairuotojas nekoks. Jis ir tąsyk nesuvaldė vogto automobilio, jį sudaužė atsitrenkęs į kelis automobilius ir į pastato sieną.

Dėl vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir byla perduota teismui pagreitinto proceso tvarka. Vaikinui ir vėl pareikšti įtarimai dėl vagystės. Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
.. 2016 vasario 19d., 12:085.20.112.144

Keista antraštė. Tarsi autorius sirgtų už vagių ir nusikaltėlių komandą. O gal tai kažkokios VRM programos dalis kaip antai tai sarkazmas, ironija, pašiepimas ar dar kažkokia socialinio poveikio priemonė kad atgrasyti ir mažinti nusikalstamumą? kakoje nebo syneje, kakoje solnce žioltaja ko ko ko ko ko ko ro ko ko

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą