Dziudo: mažiesiems savaitgalį sekėsi geriau

Publikuota: 2015 lapkričio 30 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Savaitgalį vykusiose dziudo varžybose mažieji imtynininkai iš Šilutės klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 3 medalius, vyresniųjų sąskaitoje – viena prizinė vieta.

Mažieji dziudoistai savo meistriškumą demonstravo šeštadienį Elektrėnuose vykusiame tarptautiniame vaikų turnyre. Mantas Sungaila, tik finale nežymiai nusileidęs Vilniaus atstovui, iškovojo antrąją vietą, o Aras Plikšnys ir Matas Gerulskis pasidabino bronzos medaliais (nuotraukoje).

Ernestas Sagalec.

Sekmadienį Rygoje vykusiame atvirajame Latvijos dziudo čempionate savo jėgas išbandė vyresnieji imtynininkai. Ernestas Sagalec (svorio kategorija iki 60 kg) užėmė trečiają vietą.