Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės kredito unija dalyvauja Verslumo skatinimo programoje

Publikuota: 2010 rugsėjo 01 Kategorija: Reklama

Šilutės kredito unijos nuotr.Šilutės kredito unijos nuotr.

Šilutės kredito unija savo nariams pradeda teikti lengvatinius kreditus su valstybės garantija pagal Verslumo skatinimo programą.

Ūkio ministerija šia programa siekia paskatinti ne tik smulkųjį ir vidutinį verslą, bet ir kuriančiuosius naują verslą iš Europos sąjungos finansuojamos 50 mln. Lt mikrokreditavimo programos. Konkursą šioms lėšoms administruoti  laimėjo kredito unijos, mikrokreditavimo sutartis pasirašyta su INVEGA.

Šilutės kredito unija jau renka paraiškas kreditams gauti pagal Verslumo skatinimo programą. Bus teikiamos paskolos iki 86 tūkst. litų naujam verslui pradėti arba veikiančios (ne ilgiau kaip 1 metus) įmonės, verslininko veiklai plėtoti, didinant jo konkurencingumą ir veiklos efektyvumą, kuriant naujas darbo vietas. Paskolos grąžinimo terminas – iki 2015 metų galo.

Pagal šią programą naujai įsteigtų įmonių darbuotojai bus mokomi sudaryti verslo planus, planuoti investicinius projektus, patikimai paskirstyti pinigų srautus. Visos mokymo išlaidos bus apmokėtos iš INVEGOS lėšų.

Šilutės kredito unijoje jau daug metų teikiami kreditai smulkiam ir vidutiniam verslui.  Esame lankstesni už bankus, greičiau persiorientuojame pasikeitus situacijai rinkoje. Todėl teikėme kreditus net pačiais sudėtingiausiais ekonominės krizės metais, kai didieji bankai iš viso neteikė paskolų.

Džiaugiamės sėkme tų narių, kurie išaugo nuo smulkaus iki vidutinio ar stambaus verslo.

Artėjant Mokslo ir žinių dienai – Rugsėjo 1 – ajai, vykdant 2010 metų Šilutės kredito unijos strateginius planus, taip pat Katyčių kasos atidarymo proga Kredito unijos valdyba skelbia naują akciją “Naujų narių priėmimas be stojamojo mokesčio”. Akcija vyks nuo 2010-08-30 d. iki 2010-09-11 d.

Kviečiame aktyviai dalyvauti kredito unijos gyvenime.

Šilutės kredito unijos Valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė

1 skaitytojų komentaras
lina 2012 birželio 25d., 19:5878.61.90.63

na ir vaikai tokie nostabus

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą