Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Žolytės“ derlių nuėmė pareigūnai

Publikuota: 2015 spalio 30 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Vakar, spalio 29-ąją, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnams įkliuvo vaikinas, kuris ne tik augino, bet ir laikė didelį kiekį narkotinių medžiagų − kanapių.

Pareigūnai, gavę pranešimą, kad Šiaulių kaime (Švėkšnos sen., Šilutės r.) yra auginamos kanapės, nedelsdami išvyko tikrinti gautos informacijos. Įtarimai pasitvirtino.

Sodybos kieme pareigūnai aptiko šiltnamį su jame auginamomis, kaip įtariama, kanapėms. Šiltnamyje buvo įrengta speciali ventiliacija, skleidžiančios šilumą lempos ir kita speciali įranga, skirta tinkamai ir greitai užauginti kanapes.

Tęsiant tyrimą, namuose taip pat buvo aptiktas didelis kiekis jau nuskintų kanapių. Narkotinės medžiagos, skirtos platinimui, buvo išslapstytos po visą namą. Dalis kanapių buvo sudėtos į pakuotes, paslėptos krosnyje, kitos kanapės džiuvo maišuose. Iš viso rasta 14 kanapių stiebų.

Pareigūnus kiek nustebino vyro originalumas mėginant paslėpti taip vadinamą „žolę“ traškučių dėžutėje. 25 metų vyras, išėmęs dalį bulvių traškučių iš dėžutės, į ją įdėjo 100 g kanapių pakuotę, o ant viršaus uždėjo likusius bulvių traškučius tam, kad net atidarius dėžutę narkotinės medžiagos nesimatytų. Dėžutė buvo užklijuota ir uždaryta taip, lyg būtų nepraimta. Iš viso rastos 2 tokios dėžutės.

Vyruko namuose taip pat buvo aptiktos svarstyklės, užspaudžiami maišiukai, vandens pypkė, geriau žinoma kaip „bongas“, skirtas „žolei“ rūkyti, kanapių sėklos bei specialios džiovyklos.

Pareigūnams įkliuvęs 25 metų vyras teisėsaugai žinomas. Jis jau buvo teistas už tai, kad platino narkotines medžiagas, tačiau nepasimokęs iš savo klaidų ir šį sykį gaus atsakyti už savo veiksmus.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrui už tai, kad neteisėtai augino ir laikė didelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų, turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti, gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952
• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=wZC2fS2exBY&feature=youtu.be

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą