Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vėlinių savaitgalį pasirūpinkite savo saugumu ir turtu

Publikuota: 2015 spalio 28 Kategorija: Teisėtvarka

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Artėjant lapkričio 1-ajai daugelis žmonių vyksta lankyti artimųjų kapų. Besiruošdami didesniam automobilių antplūdžiui ir siekdami užkirsti kelią galimiems vagysčių atvejams, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdys sustiprintą patruliavimą prie kapinių ir judresnių sankryžų.

Pareigūnai ragina gyventojus vykstant lankyti artimųjų kapų laikytis kelių eismo taisyklių. Svarbu pasirinkti saugų važiavimo greitį, įvertinti eismo ir oro sąlygas, praleisti pėsčiuosius ir būti ypač budriems tamsiuoju paros metu.

Pėstieji ir dviratininkai turėtų nepamiršti tamsiu paros metu su savimi turėti šviesą atspindinčius atšvaitus ar liemenes.

Pareigūnai įspėja, kad Vėlinių savaitgalis ypač palankus ilgapirščiams. Išvykdami iš namų gyventojai turėtų įsitikinti, kad užrakino namų duris, nepaliko pravirų orlaidžių, balkono ar rūsio langų. Išvykstant ilgesniam laikui pravartu apie tai pranešti savo kaimynams ir paprašyti, kad pastebėjus ką nors įtartino apie tai jus informuotų.

Taip pat ilgapirščiams lengvu grobiu tampa prie kapinių pastatytuose automobiliuose palikti brangūs daiktai. Pareigūnai ragina nepalikti jokių vertingų daiktų: rankinių, piniginių, automagnetolų ir kitų daiktų be priežiūros ir juos neštis kartu su savimi. Įsitikinkite, ar uždaryti automobilio langai, užrakintos durys ir bagažinė, ar įjungta signalizacija.

Pareigūnai ragina gyventojus apie įtartinus asmenis pranešti:
Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą