Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Apie Vytautą ir kitus nuoširdžiai dirbančius

Publikuota: 2015 rugsėjo 24 Kategorija: Nuo'monės

Jeigu ir jūs nematote nuoširdaus daugumos Šilutės rajono savivaldybės tarybos narių darbo, tai žinokite – jūs irgi nepriklausote brandžiajai Šilutės krašto bendruomenei.

Tokia išvada darytina, perskaičius Šilutės rajono savivaldybės mero „tvarkiečio“ Vytauto Laurinaičio atvirą atsakymą į savivaldybės tarybos narių Algirdo Gečo, Sandros Tamašauskienės ir Raimundo Ambrozaičio viešą kreipimąsi į Šilutės krašto bendruomenę, žiniasklaidą ir rajono savivaldybės tarybos narius.

Nematau jokio reikalo perspausdinti visą mero atsakymą.
Juolab kad manęs niekas to ir neprašė.
Tačiau vienas sakinys iš mero rašto tikrai vertas dėmesio.
„Manau, kad brandi Šilutės krašto bendruomenė yra susitelkusi ir mato nuoširdų daugumos Tarybos narių darbą“, – rašo V. Laurinaitis savo atviro atsakymo pabaigoje.
O aš manu, kad mūsų valdžioje esama įvairaus plauko „žulikų“, tačiau to negaliu įrodyti.
Panašiai, kaip ta žila močiutė iš feisbuko lobynų, kuri mano esanti 18-os, bet to niekam negalinti įrodyti.
Guodžia tai, kad aš, priešingai nei ta senutė, dar turiu šansą…
Bet čia ne apie tai, o apie mūsų valdžios vyrų ir moterų nuoširdų darbą vardan tos ir susitelkusią bei brandžią bendruomenę.
Nuoširdžiausias iš visų, ko gero, yra pats meras.
Dar jis yra labai paprastas žmogus.
Šios dvi jo savybės ypač išryškėjo praeitame tarybos posėdyje („Meras čia karalius“).
V. Laurinaičio bendrapartietis Steponas Kazlauskas irgi labai nuoširdus.
Apie tai liudija šio tarybos nario viešas pasakymas, kad jo įmonės laimėtas viešasis rangos darbų pirkimas, per kurį tie darbai, lyginant su konkursą laimėjusios, bet sutarties taip ir nepasirašiusios bendrovės pasiūlyta kaina, pabrango daugiau kaip 100 tūkst. eurų, buvo nelabai etiškas, tačiau esą taip jau kartais nutinka („Užkabino jautrią temą“).
Į nuoširdžiųjų „tvarkiečių“ sąrašą taip pat galima įtraukti ir tuos tris buvusius kandidatus į savivaldybės tarybą, kurie patys pasiprašė išbraukiami iš kandidatų sąrašų, paaiškėjus, kad jų naudai galėjo būti perkami balsai („Trumpai: VRK pakoregavo „tvarkiečių“ sąrašą“).
Šilutės „tvarkiečių“ kelyje į sėkmę ryškų pėdsaką paliko ir Seimo narys, visokių renginių rėmėjas ir globėjas Kęstas Komskis.
Matyt, išties nuoširdžiai stengėsi, kad net jo bendrapartietis Seimo narys Petras Gražulis tai įvertino ir prieš dvi dienas vienoje televizijos laidoje visai Lietuvai pranešė, jog būtent K. Komskis padėjo „tvarkiečiams“ laimėti savivaldos rinkimus Šilutės rajone.
Bet čia ir ne apie K. Komskį, o apie daugumos Šilutės valdžios vyrų ir moterų nuoširdų darbą vardan tos ir susitelkusią bei brandžią bendruomenę.
Esu įsitikinęs, kad ir Šilutės žaliųjų valstiečių lyderis Virgilijus Pozingis nuoširdžiai tiki savo reikalingumu savivaldybėje.
Žinoma, ir socdemas Algirdas Balčytis.
Ir visi kiti.
Neišskiriant tarybos opozicijos.
Bet kas gi ta mero paminėta brandi ir susitelkusi bendruomenė, kuri mato nuoširdų daugumos Tarybos narių darbą?
Gal čia apie tuos, kurie aklai tiki viskuo, kas jiems sakoma iš aukštųjų varpinių, ir niekada nekelia „neapgalvotų“ klausimų?
Ačiū, nereikia.
Nuoširdžiai tai sakau.

Orestas

P.S. Tarybos opozicijos kreipimąsi ir mero atsakymą galima rasti Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainėje.

3 skaitytojų komentarai
S.G. 2015 rugsėjo 24d., 11:1488.119.138.11
Tiksliai į dešimtuką. Pasaulyja yra šalių, kuriose apie vald\ios darbus rašoma labai teigiamai, tačiau kalėjimų kamerose susodinti geriausiai savo pareigas atliekantys žiniasklaidininkai. Tikėtina, kad V.Laurinaičiui labai patiktų tokia “brandi visuomenė”, “demokratrija” ir visuomenės informavimo tvraka.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 4

Atsakyti

Nesubrendes 2015 rugsėjo 24d., 15:1078.61.27.149
Merui “subrendusios ir nuoširdžiai dirbančios” bendruomenės pavyzdys matyt yra Pagėgių savivaldybė. Gal čia subrendusiais tapo kai nuo nušalinto Pakso laikų komskiniai lėkdavo brendžio vartoti pas kažkokią Renatą Vilniuje ?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

2015 rugsėjo 25d., 09:1588.119.138.11
Kaip Tu Orestai nesupranti. Brandi ir susitelkusi visuomenė, pagal merą Vytautą L. tai tie bemaž 15 proc. rajono gyventojų, kurie balsavo už jį. Tiesa tikriausiai nemaža dalis iš tos anot mero brandžios ir susitelkusios visuomenės yra partijos TT skyriaus brigadininkų bambaliais ar smulkiais pinigėliais sutelkti ir subrandinti. Bet apie juos vertės plačiau informuoti, kai baigsis tvarkiečių balsų pirklių ikiteisminis tyrimas ir bus gautas teismo sprendimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą