Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pareigūnai greitai išaiškino senučių skriaudiką

Publikuota: 2015 gegužės 19 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus ir Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai išaiškino 67 metų vyriškį, užpuolusį kelias senoles.

Vakar, gegužės 18-ąją, į Šilutės komisariatą kreipėsi dvi garbaus amžiaus moterys, kurias užpuolė nepažįstamas vyras. Užpulta buvo ir dar viena moteris, tačiau pastaroji į teisėsaugos institucijas nesikreipė.

82 metų moterį, einančią miškeliu į Šilutės miesto kapines, šalia Nemuno g., iš nugaros užpuolė vyriškis ir kietu daiktu, įvyniotu į maišelį, trenkė per galvą. Panašiai nukentėjo ir 88 metų senolė, kurią tą pačią dieną apie 16.30 val. nepažįstamas vyras suėmė už plaukų ir mėgino nutempti į šoną. Užpuolikas bandė moterį išžaginti, tačiau jo kėslai neišdegė.

Turėdami duomenų apie vyro išvaizdą, pareigūnai greitai surado įtariamąjį, policijai jau žinomą 67 metų amžiaus vyriškį. Jis teistas už įvairius plėšimus ir visai neseniai grįžo iš įkalinimo įstaigos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už pasikėsinimą išžaginti įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki 7 metų, o už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą – viešieji darbai, laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą