Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: mažiesiems savaitgalis buvo dosnesnis medalių

Publikuota: 2015 balandžio 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mažieji prizininkai.Mažieji prizininkai.

Šeštadienį Šakiuose vykusiame dziudo turnyre “Pirma kova” dalyvavo ir mažieji imtynininkai iš Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius).

Geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą.

Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila pelnė turnyro sidabrą, o Domas Plikšnys ir Nojus Kungys pasidabino bronzos medaliais.

Edvardas Sagalec su treneriu R. Lukošium.

Tuo pat metu vyresnieji klubo nariai dalyvavo tarptautiniame dziudo turnyre “SPRING HOPES 2015″ Rusijos sostinėje Maskvoje. Jame dalyvavo per 700 sportininkų iš 12 šalių.

Geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec, kuris tik finale nežymiai nusileido sportininkui iš Stavropolio (Rusija) ir užėmė antrąją vietą.

Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Rokas Šadzevičius, iškovoję po tris pergales, liko be medalių.