Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutė – ne Pagėgiai…

Publikuota: 2015 vasario 26 Kategorija: Nuo'monės

„Tvarkietis“ K. Komskis šilutiškius bando paimti iš nugaros.

„Tiesiai šviesiai galiu pasakyti, kad estakados likimas priklausys nuo savivaldos rinkimų rezultatų…“ – pareiškė Kęstas Komskis specialioje spaudos konferencijoje Šilutės rajono savivaldybėje („Pamarys“, 2015m. vasario 24 d., str. „Apie Rusiją, investicijas ir valdžią“).

„Jo (K. Komskio – aut. pastaba) nuomone, Seimo valdančiosios koalicijos politinį sprendimą skirti lėšų minėtų objektų (sporto komplekso su baseinu ir Rusnės estakados – aut. pastaba) statybai nulems ir savivaldybės Tarybos rinkimų rezultatas… Lygiai taip pat jis abejoja, ar Rusnėje bus pradėta steigti Jûrų kadetų mokykla, jei savivaldybės meru nebus išrinktas… V. Laurinaitis“ („Šilutės naujienos“, 2015 m. vasario 24 d., str. „Seimo vicepirmininkas K. Komskis siūlo pasitikėti dabartine rajono valdžia“).

Suvokdamas ir įvertindamas K. Komskio ir jo bendrapartiečių galią ir įtaką priimant sprendimus aukščiausiuose sluoksniuose, papildau „tvarkiečių“ specialiąją rinkimų programą dar bent dviem punktais:

1. Jeigu „tvarkiečių“ žmogus nebus išrinktas meru, tai visi Šilutės rajono miškai nustos žaliuoti, o visi žvėrys, paukščiai ir grybai iš jų pasitrauks…

2. Jeigu „tvarkiečių“ žmogus nebus išrinktas meru, tai visos žuvys iš Kuršių marių į Nemuną patrauks Gilijos upe (per Karaliaučiaus kraštą), aplenkdamos ne tik Nemuno deltos regioninio parko vandenis, bet ir visą Šilutės rajoną…

Būtų galima prirašyti daugiau tokių punktų punktelių, tačiau nesu iš jų („tvarkiečių“ – aut. pastaba) aplinkos ir nenoriu likti kaltas, jeigu ką…

O dabar rimtai.

Šilutė – ne Pagėgiai. Čia dar daug – tikiuosi – yra gerbiančių save (ir savo artimą) ir mąstančių savo galva, ir jų į nuolankaus šuniuko pozą taip lengvai nepastatysi…

Ir nereikia mūsų gąsdinti, nei šantažuoti – išgyvensime ir be jūsų tvarkos ir teisingumo – jeigu ką…

Šilutės pilietis Orestas Lidžius

8 skaitytojų komentarai
vietinis 2015 vasario 25d., 11:4078.61.56.52
Tie visi paksistai, uspaskiniai, zuokiniai, kaip šunys lenda į tą Šilutę, plakatai vien tų aferistų Šilutėje. Matyt gera terpė tokiems bujoti Šilutėje ir sukti savo aferas. Gal žmonės vieną kartą atsibus ir pastatyt tokius į vietą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 42 Thumb down 7

Atsakyti

viskas bus gerai 2015 vasario 25d., 11:4981.7.78.252
kai paksalikų šutvė sulys uodegon su visa kontra banda.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 5

Atsakyti

o aš manau 2015 vasario 25d., 12:1388.119.138.11
Orestai, už drasa dedu pliusa, bet jei tiras meras vel taps tikru meru – tai tikiu, kad tamstos galva bandys ikisti i giljotina.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 36 Thumb down 2

Atsakyti

Sveikinimai 2015 vasario 25d., 12:26193.219.185.50
Pagaliau! Pagaliau pradedame išdrįsti pasakyti TIESĄ. Už akių ne vienas pašneka, bet atvirų, dar ne daug. Didžiuojuosi ir žaviuosi tokiais žmonėmis. Kažkaip giedra širdy paliko….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 36 Thumb down 5

Atsakyti

Su stuburu 2015 vasario 25d., 12:40193.219.185.50
Nesukiš visų galvų. Čia toks tik metodas: įbauginti, o po to, valdyti. Vis mažiau tai veikia. Žmonės kelia nugaras.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 33 Thumb down 2

Atsakyti

vertikalė 2015 vasario 25d., 17:0178.61.84.129
deja, šiuo metu gamtosaugos srityje jau Šilutės krašte yra valdžios vertikalė: AM ministeris -tvarkietis, “tikras” meras – tvarkietis, mūsų Šilutės urėdas – tvarkietis + netgi deleguotas iš Pagėgių į Šilutę, savivaldybės aplinkosaugininkas – tvarkietis, Nemuno Deltos regioninio parko direktorius irgi tvarkietis…..o įsivaizduokite, kokia situacija bus , jei pagėgiai pasiims Šilutės rajoną…tuomet netgi valytojos pataps tvarkietėmis……
tikrai manau, kad šilutiškiai turi dar sveiko proto ir atsirinks tikrąsias vertybes

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 34 Thumb down 5

Atsakyti

Lyderystė 2015 vasario 26d., 00:4078.61.35.108
Šilutės rinkėjai, prisimenu, 2003-iaisiais tūkstančiais pakniopstom lėkė į aikštę, kur sraigtasparniu atskrido Paksas. Viena paauglė griuvo ir dantį išsimušė. Kultūros ir pramogų centro salė vėliau buvo sausakimša šilutiškių, kurie susirinko su Pakso atvaizdais rankose ir pamaldžiais veidais žiūrėjo į jo burną, beriančią demagoginę išmintį nuo scenos. Komskis tada buvo menkas ir nežymus, Pakso nelydėjo,bet Šilutė Borisovo lakūnui lankstėsi dvilinka. Vertybių skalė iki šiol, manau, nedaug pakito. Prie urnų save gerbiančiųjų ateis mažuma. Dugnas išrinks dugną.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

Kintai 2015 vasario 26d., 00:2281.7.78.17
“Po kiek opiumas Šilutės liaudžiai” paklausė p.Komikas (pranašas K) “plunksnos brolių” ir pasiklydo erdvėje, nebeatskirdamas kur ŠILUTĖ, o kur Pagėgiai. “Ar atjos ant balto žirgo “tikratikis meras” , nuo to estakados likimas priklausys”. Tokiomis pranašystėmis jis kartą bandė gimtųjų Žukų gyventojus pajuokinti ir “blėkinį” tiltelį per uošvienės prūdelį pastatyti. Matyt aitrina žaizdas jam dveji pralaimėti mūšiai Šilutėje (jis mielai Skardą blėkiniu pavadintui, tiltui geriau tiktų) . Galės “tikrą merą” po savivaldos rinkimų iš Vainuto į Žukų miškus komandiruoti (gal “tikru seniūnu” savo namuose paskirti).
Apie “tvarką” ir “teisingumą” deficitą tvarkiečių partijoje atvirai pareiškė geriausias šios vyriausybės ministras, Europarlamentaras V.Mazuronis, palikdamas jų gretas!!!?
ŠILUTĖS KRAŠTAS niekada netaps Pagėgių provincija. Laisvė neparduodama.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 31 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą